O nás

Tipface je F2P online hra s prvky sociální sítě určená především pro sportovní fanoušky a fanoušky sázení. Tipface jako první projekt v Evropě tak nabídl spojení sociální sítě a kurzového online sázení v podobě multiplayerové hry.

 

Online a bez hazardu

Tipface mění svět sázek. Prostředí a celá koncepce hry je situována v grafickém designu podobném u sázkových agentur a kanceláří, ale s odlišným pojetím a to již v samotném základu a principu hry.

Hry na Tipface o skutečné výhry jsou uzavírány bez použití jakéhokoliv plnění (vkladu). 

 

Různé druhy her

Tipface nabízí plně automatizovanou nabídku sportovních utkání, online ruletu, číselné hry, tipování na přesné výsledky, střelce či kvízové soutěže a různé věrnostní programy.

 

Hmotné a finanční výhry

Základní mechanismus hry se liší nejen v samotném vkladu sázky, ale i v systému výher. V případě výhry se uživatelům nezvýší zůstatek herního účtu, ale výhry se připisují do žebříčků daných turnajů, které se hrají na různá časová období (1-12 měsíců). Výherce tak získá výhru až po ukončení turnaje, která plyne ze získaného umístění v žebříčku turnaje.

 

Provozovatel a předběžný přístup

Činnost hry Tipface byla spuštěna již v roce 2015 s předběžným přístupem ve verzi BETA. Během tohoto období vyplatila hra Tipface i přes provoz v testovací verzi tisíce výher a zbylé zůstatky výher byly dle platných obchodních podmínek převedeny uživatelům na benefity pro ostrou verzi hry.