REGISTRACE NA TIPFACE - RYCHLÁ A ZDARMA!

Každý den za své přihlášení a plnění různých úkolů získáváte Kredity, které jsou virtuální měnou projektu a slouží jako vklad k uzavírání kurzových sázek na Tipface. Kredity je možné získat jen aktivitou nebo soutěžemi a není možné je koupit!

Neprohrávejte již na sázkách peníze. Zkuste si zdarma a bez hazardu zahrát mnoho her s hráči z celého světa! 

                                   


  

   

KURZOVÉ SÁZKY

     

                                           Kredity jsou použity jako vklad ke kurzovým sázkám v sekci Tipování. Výhrami na tiketu nejsou opět Kredity, ale body do žebříčku a každé umístění znamená jinou výši finanční výhry. Sázíte tedy Kredity a vyhráváte skutečné peníze!                                

  

 

   

RULETA

     

                                         V sekci Číselné hry můžete každý den hrát až na pěti stolech online rulety. Každý den máte k dispozici určitý vklad a Vašim úkolem je rozmnožit vklad více, než ostatní uživatelé na Tipface. Umístěte se v žebříčku a získejte až 1000 Euro každý měsíc!

 

 

   

KORUNKA

      

                                            Také Korunku naleznete v sekci Číselné hry a každý den můžete vsadit svá oblíbená čísla až na 10 tahů! Jednou za měsíc také nabízíme SuperJackpot o speciální výhry. Získejte zdarma Kredity navíc, pár desítek Euro nebo ulovte Jackpot a získejte až 2000 Euro!

 

 

   

HRA KRÁLŮ

    

                                 Hra Králů nabízí nespočet soutěžních otázek a her každý den. Získávejte herní karty na vylepšení účtů, vyměňujte je, prodávejte ostatním uživatelům nebo je použijte k rychlejšímu vývoji Vašeho účtu.

 

 

   

SOUTĚŽE

    

                                      Hrajte každý týden nové a nové hry. Kvízové otázky na sport, tipujte střelce NHL nebo přesné výsledky fotbalových utkání! Hrajte zdarma o vstupenky na zajímavé akce, hmotné výhry, zájezdy či finanční odměny!

 

 

   

RENTA

    

                                 Každý účet má svůj vlastní vývoj. Vyhrávejte na tiketech i turnajích a získávejte za své dovednosti XP (zkušenosti). Zvyšujte level svého účtu a získejte pro sebe finanční Rentu každý měsíc!