Všechny
 • Tento týden odstartoval první server největší hry na Tipface. Server 1 je určen pouze pro české a slovenské hráče. Každý hráč získá během hry odměnu a vítěz rovnou 500.000 XP + další odměny. Projděte si kompletní informace k tomuto serveru, vyzvedněte si všechny bonusy a kvalifikujte se na všechny největší turnaje!

  ... více

 • Jak jsme slibovali, soustředili jsme se nyní na zvýšení efektivity Tipface. Do konce roku uděláme vše proto, abychom uspokojili i ty nejnáročnější klienty a odstranili ty největší nedostatky. Mezi velké změny patří také zrušení Betpointů, a otravné převádění na Kredity. Brzy budete jako uživatel získávat každý den 1000 Kreditů. Nepřehlédněte všechny informace a projděte si prosím celý článek. 

   

  ... více

 • Podvádění se nevyplácí. Několik uživatelů využilo technické chyby při stornování tiketů, a zajistili si tak značnou výhodu proti ostatním. Chybu jsme opravili a nyní systém vyhledává všechny uživatele, kteří chyby využili. Těmto podvodníkům bude účet smazán nebo budou diskvalifikováni ze všech aktuálně hraných turnajů. Kredity navíc budou zpětně odečtěny, a účty se tak dostanou do mínusu. O osudu účtů rozhodne míra provinění. 

  ... více

 • Největší Hra na Tipface odstartovala a karty ovlivňují hru. Karty ve Hře Králů získáváte každý týden za umístění v žebříčku, můžete je vyhrát v různých soutěžích nebo některé z nich koupit. Některé zvýhodňují body za správné odpovědi v Otázkách, další odemykají odměny v úkolech, a jiné zvýhodňují výhry na tiketech ze sekce Kurzy. Jak je ale získat a používat? 

  ... více

 • Už od 1.11. mají možnost trenéři reprezentací na Tipface vybírat svůj tým, který bude nominovaný na první mezinárodní turnaj Cup of Nations. Právě probíhají volby ostatních zemí a turnaje se účastní 8 týmů. ČR, Slovensko, Rakousko, Německo, Rusko, Maďarsko, Anglie, USA. Další státy nesplňují minimální počet aktivních uživatelů pro nominaci, což ale brzy změníme. Přečtěte si informace k prvnímu mezinárodnímu turnaji a jeho nominaci v našem blogu.

  ... více

 • Nasazujeme nové služby a dokončili jsme vývojové plány služeb. Jaký to má dopad na chod projektu, a proč Tipface dále vyvíjel své služby i přes značnou zátěž a vytížení? Jaké jsou další kroky a možnosti? Přečtěte si vyjádření vedení společnosti a zjistěte jak Tipface vlastně funguje.

  ... více

 • Hra Králů značně rozhýbe celým Tipfacem. Hra Králů nepřinese jen novou hru pro zábavu a prestiž. Nabídne možnost získat desítky tisíc XP, kvalifikaci na speciální pavoukové turnaje, kdy každé kolo turnaje znamená stovky Euro a samotná kvalifikace zaručuje startovné. Přečtěte si více v celém článku!

  Hra Králů v ostré verzi startuje už v noci!

  ... více

 • Pro vysoký zájem o monitoring sure betů jsme do předprodeje přidali posledních 1000 licencí, které je možné zakoupit nyní. Od ledna 2018 připravíme pro licencované klienty přístup do přehledného systému a každý den můžete vykazovat zisk. Získej pro sebe systém, které pužívají sázkové kanceláře!

  Měníme svět sázek!

  ... více

 • Časově limitovaná nabídka Sure Betů na Tipface. Vydělávejte peníze na jistých sázkách a chybně vypsaných kurzech sázkových kanceláří. Bez rizika a jisté zhodnocení vašeho zůstatku v peněžence! Exkluzivní nabídka jedině na Tipface!

  ... více

 • Sbírej body každý den! Tipuj výsledky, handicapy, uzavírej tikety a získej tu největší prestiž na Tipface i zajímavé zvýhodnění svého účtu. Staň se králem týdne, měsíce nebo králem všech králů v ročním žebříčku, a získej vysoké odměny a pozvánky do největších turnajů na TIPFACE.

  ... více

Získejte odměny
Doporučte Tipface přátelům a vydělejte si! Dostanete 1200 kreditů za každé úspěšné doporučení. Nebo sdílejte naše reklamní sdělení na Facebooku.