Všechny
 • Úpravy Tipface v rámci legislativy dočasně zpomalily některé služby, které jsme avizovali začátkem roku. Úpravy GDPR a Globální Diskuze jsou však nyní dokončeny a zveřejníme je tento týden, kdy rovněž vyhodnotíme ukončené turnaje či soutěže jako Hru Králů. V celém článku také vyčtete jaké novinky nás čekají v příštích týdnech. 

  ... více

 • Získej práci snů a pracuj pro největší internetový projekt se sázkařskou tématikou na světě. Pro rok 2019 nabízíme 70 volných pracovních míst. Nadstandardní platové ohodnocení, kariérní růst jako na žádném jiném zaměstnání. Možnost práce z domova nebo v nově připravovaném zázemí v centru Prahy ve skvělém kolektivu a na inovativním projektu.

  ... více

 • Jutu, Leonel nebo Mabystr a další.. Několikrát jsme zdůrazňovali všem uživatelům, že i když se Tipface nenachází v BETA verzi, je to stále projekt ve vývoji a může obsahovat řadu nedostatků. Uživatelům, kteří nám aktivně pomáhají či pomáhali, získají odměny nebo možnost spolupráce na projektu Tipface i z pozice partnera zdarma!

  ... více

 • Dne 25.května 2018 vstupuje v platnost nový zákon o ochraně osobních dat. Úpravy jsme dokončili a v den platnosti tohoto zákonu upozorníme na změny plynoucí z těchto úprav. V rámci této úpravy legislativy jsme museli nastavit nové mechanismy, které nám na určitou dobu odklonily či časově posunuly realizaci nových služeb, které jsme avizovali na začátek roku 2018.

  ... více

 • Nová soutěž PUCK opět nadělovala! Mezi výherce patří Kukenson, Jancinko, Harm, eMac 555, tujard, jarda1159 a kdo mohl vyhrát 100 Euro, ale nesplnil pravidla? Kdo si rozdělí 100 Euro a kdy zase bude Tipface rozdávat eura v soutěži zdarma? Vše si přečtete v celém článku! 

  ... více

 • Dlouhé čekání na vyhodnocení turnaje je u konce. Turnaj byl vyhodnocen a vyplacen. Některé uživatelé obdrželi vyšší odměnu než čekali a někteří naopak nižší. Turnaj bohužel doprovázelo hrubé porušování pravidel některých uživatelů, kteří byli nebo budou v příštích hodinách potrestání. Po velkém týmovém turnaji tak zůstala určitá pachuť.. KDY STARTUJE NOVÝ TURNAJ?

  ... více

 • Nejnovější soutěž PUCK trhá rekordy v počtu odeslaných odpovědí. Jen na poslední soutěž CZ reprezentace, která byla vypasána pouhých 7 hodin před zahájením utkání, odpovědělo 2216 českých uživatelů! Vyhrát však mohl jen jediný a tentokrát to byl Dodo72. Gratulujeme! Dnes nabídneme zbrusu nové otázky a rozdáme téměř 10.000,-Kč! Na co se připravit?

  ... více

 • Online peněženka a ověřování účtů procházelo rozsáhlou úpravou několik měsíců. Děkujeme za trpělivost. Nyní představíme v celém článku řadu změn, které nová peněženka doprovází a možností, které se starších účtů týkají. Také představíme novou možnost ověření a nového tarifu.

  ... více

 • Získejte nejvíce XP ze svých tiketů do 30.6. a vyhrajte dovolenou v Řecku All inclusive (pro 2 osoby) na ostrově Korfu. Možnost výběrů ze tří volných termínů v červenci  srpnu nebo na příští rok. Rozdáme také Betcoiny a Eura. Více v celém článku. Renta již odstartovala dnes po půlnoci. Žebříček odtajní v nočních hodinách.

  ... více

 • Soutěž Puck najdete od dnešní půlnoci v sekci STŘELNICE. První soutěžní otázka bude vypsána dnes v noci a tato hra Vás bude bavit. Každé kolo má vždy výherce! O co hrajete a jaká jsou pravidla? Přečtete si více v celém článku a nezapomeňte natipovat první kolo. Soutěž je dostupná pouze pro PREMIUM ÚČTY.

  ... více

Získejte odměny
Doporučte Tipface přátelům a vydělejte si! Dostanete 10000 kreditů za každé úspěšné doporučení. Nebo sdílejte naše reklamní sdělení na Facebooku.