Všechny
 • Vážení uživatelé, oznamujeme tímto, že hlavní verze je dokončena. Bohužel z technických důvodů dojde k nasazení do několika málo hodin až dnů. Je to nepatrné zpoždění, abychom předešli výpadkům spojeným se změnou celého systému. Bohužel jsme museli ještě dodatečně nastavit několik drobných úprav. Více informací v článku.

  ... více

 • Jistě jste zaznamenali rozsáhlé úpravy a změny na Tipface. Ostrá verze už klepe na dveře! Měníme celý systém hry, upravujeme pravidla, nasazujeme novou grafiku a hlavně dokončujeme všechny nevyřešené záležitosti z předběžného přístupu. Jak bude Tipface fungovat dále?  Co se změní a proč?

  ... více

 • Právě probíhá úprava peněženky. Neobávejte se! Zůstatek v peněžence byl dle předchozích informací a obch. podmínek automatický převeden na Betcoiny. Převody budou upraveny prostřednictvím tří aktualizací a nyní se jedná o první z nich. Přečtěte si kompletní informace v celém článku.

  ... více

 • Spustili jsme před hlavní verzí tři nové turnaje, které už však končí na hlavní verzi. Pročtěte si o co se hraje, jaké rozpočty nabídneme, kdy zveřejníme žebříčky a čím se turnaje liší již od turnajů z BETA verze. Tyto turnaje nesmíte minout!

   

  ... více

 • Právě byly vyplaceny všechny výhry Korunky. Projděte si kalendář v celém článku a zjistíte, jaký problém odstraňujeme nyní a kdy odstraníme další nedostatky spojené s BETA verzí. Již za měsíc se přesouváme na hlavní verzi a nastal tak několikrát posunovaný „úklid“.

  ... více

 • Společnost Tipface, Inc. jakožto provozovatel stránek tipface.com tímto oficiálně oznamuje nasazení služeb hlavní verze 1.3.2019. Tipface zůstává označen jako BETA ještě do 15.4.2019 z důvodů testování jednotlivých částí hlavní verze, ale od 1.3. bude mít nasazenou drtivou většinu služeb avizovaných k hlavní verzi. Více informací v celém článku.

  ... více

 • Opuštění BETA verze může doprovázet u každé hry řadu změn a to je i případ Tipface. Ponecháváme ve hře základní myšlenku hry, ale zjednodušujeme různé mechanismy. Pročtěte si všechny důležité změny a úpravy, které nás čekají v nadcházejících týdnech.

  ... více

 • Končí BETA verze a tak v novém blogu uvádíme, jaké turnaje nás v jakých konkrétních dnech čekají tak, abyste nic nepropásli. Představujeme zcela nové turnaje o vysoké odměny i soutěže, které byly na určitý čas vypnuté. Více v celém článku!

  ... více

 • S radosti oznamujeme dokončení hlavní verze Tipface a potvrzujeme termín 1.3.2019. Co nás vše čeká za změny a co už je dokončené? Na co budete čekat a co už můžete využít hned nebo v příštích dnech? Přečtěte si celý článek a dozvíte se vše podstatné!

  ... více

 • Potřebujete na Tipface něco vyřešit? Reklamovat nebo opravit? Používáte BETA verzi s předběžným přístupem a počítáme s tím, že během testovací verze máte věci, které potřebujete opravit a vyřešit. Podpora na hlavní verzi je rozdělena pro starší a nové uživatele tak, abychom okamžitě vyřešili jakýkoliv problém. Online podpora bude dostupná pro starší uživatele již v druhé polovině února! Více informací v celém článku

  ... více