Všechny
 • Velká zábava na Tipface? Služby a hry, které jinde nenajdete, ale s drobnou příchutí nedostatků? Blížíme se k našemu cíly a dokončujeme služby, které jsme plánovali až na příští rok. Projděte si článek od zakladatele Tipface a přečtěte si, jakým směrem se s námi vydáte ještě v tomto roce.

  ... více

 • Největší hra na Tipface, která přinese účtům opravdovou prestiž, bonusy pro rychlejší získávání levelů a odměn se blíží! Získavejte bonusy, respekt, medaile a různé benefiity pro celý herní účet. Live sázky, kombi tikety, extra tikety, tipovačky a řada překážek či výzev už od září na Tipface!

  ... více

 • Prodloužili jsme termíny, upravili a upravujeme limity aktivních turnajů. Přidali jsme nové turnaje o XP a rozšíříme žebříčky. Projděte si důvody těchto úprav a přečtěte si jaké turnaje vás čekají v příštích dnech a měsících. Zvýšíme počet uživatelů do žebříčků o několik set pozic a několik tisíc Euro!

  ... více

 • Blížíme se k přesunu na novou úroveň Tipface. Již v pátek nasazujeme nové Levely a ověřování účtů. Nemusíte se ohlížet na nikoho jiného. Záleží jen na Vás samotném, jak rychle XP posbíráte a jak rychle si vyzvedenete odměny. Získávejte pravidelně desítky tisíc Kreditů, Betpointů, Discountů a dalších bonusů. Vyzvedněte si tisíce Euro! Staňte se nejlepšími sázkaři na Tipface!

  ... více

 • Tipface každým dnem zvyšuje svou hodnotu projektu a po letních úpravách se bude rovnat největším herním serverům. Mimo nové služby a zbrusu nové herní pojetí, propojíme celé herní světy. Tipface nabídne možnost vyhrávat a vydělávat jako nikdy předtím!

  ... více

 • Projděte si článek se zakladatelem Tipface, který prozradí novinky a úplně nový systém pro všechny uživatele. Každý uživatel na Tipface nyní získá až 2000 Euro. Sbírejte od září odměny, zkušenosti a vylepšujte svůj profil! Projděte si novinky a informace od zakladatele Tipface.

  ... více

 • Během léta nasazujeme novou možnost ověřování účtů na Tipface, a to podle zákona o praní špinavých peněz a podpoře terorismu, který je platný pro všechny země EU. Projděte si jakým způsobem můžete svůj účet ověřit a jak znovu vybírat svou peněženku!

  ... více

 • Během léta upravujeme mnohé a jedná se o největší úpravu Tipface od vzniku (2015). Mimo vylepšení, které avizujeme v článku “Léto na Tipface”, připravujeme také radikální změnu XP a Levelů, které přinesou do hry úplně nový rozměr.

  ... více

 • Online podpora byla naší slabinou. Připravili jsme pro vás vylepšení sekce po které jste volali nejvíce. Sekce Kontakt v patičce nabízí nyní úplně nový a profesionální systém kontaktu s Tipface. Projděte si jak podpora nyní funguje v celém článku a jak postupovat v případě dotazů.

   

  ... více

 • Už brzy nabídneme v horním menu novou sekci Král sázkařů. Live sázky, Tipy na výsledek, analýzy, kvízy, duely a všechny možné druhy herních prvků, týkajících se sázení a veřejné žebříčky i statistiky. Nová sekce nabídne to nejlepší ze světa sázek!

  ... více

Získejte odměny
Doporučte Tipface přátelům a vydělejte si! Dostanete 1200 kreditů za každé úspěšné doporučení. Nebo sdílejte naše reklamní sdělení na Facebooku.