Všechny
 • Tipface nepřináší jen radost ze hry bez hazardu a spoustu soutěží o finanční výhry. Přijmeme nově až 2000 nových respondentů. Zajistěte si pravidelný příjem Betpointů nebo Eur. Každý dotazník je jinak ohodnocen. Dotazníky si zajistíte určitý příjem a také dosáhnete zlepšení služeb Tipface. 

  Získejte až 50 Euro za dotazník!

  ... více

 • V rámci Premium účtů, ověřování účtů, zrychlení výplat a dalších důležitých změn, plánuje Tipface radikálně změnit také hodnotu Betpointů a Kreditů! Důrazně doporučujeme přečíst celý článek. Ke změnám dojde v nejbližších dnech a budeme o aktivaci informovat.

  ... více

 • Během léta využijeme sezónních přestávek většiny hokejových a fotbalových lig k tomu, abychom znatelně rozšířili nové služby a vylepšili ty stávající. Projděte si přehled toho, co nás čeká. Inspirovali a vyslyšeli jsme řadu nápadů a podnětů na zlepšení, které jste nám psali do fóra. Děkujeme za ně a doufáme, že jejich realizaci oceníte.

  ... více

 • Objednání Premium účtu není opravdu nic složitého. Stačí si projít náš krátký návod a uvidíte, že to zvládne opravdu každý. Účet je možné zaplatit i pro uživatele, kteří bankovní účet nemají. Prohlédněte si podrobný návod v celém článku tohoto blogu. 

  ... více

 • Na základě Premium účtů všech verzí, rozšiřuje Tipface rozpočty pro marketingové kampaně zahraničních zemí v EU. Nabízíme tak uživatelům časové omezenou možnost investic a spolupráce s Tipface včetně pracovního míst.

   

  ... více

 • Nástup Premium účtů znamená také okamžité vylepšení Renty. XP je nyní klíčovou věcí na Tipface. 2-3 aktivní renty zaráz nyní odmění ty dlouhodobě nejlepší i ty, kteří mají nejlepší aktuální formu, což pro trenéra může znamenat indikátor pro povolání do reprezentace. Dostupné již příští týden!

  Zajisti si až 1000 Euro pravidelně!

  ... více

 • Eshop na Tipface projde během létních prázdnin řadou změn. Nabídneme desítky produktů od nových obchodních partnerů jako MALL, Lenovo, Samsung, Letuška, Trivago a řada dalších. Produkty bude možné koupit za peníze z peněženky se slevou za Betpointy nebo přímo za Betpointy či Discount. Nabídneme nejlepší ceny produktů a možnost sledovat doručení zásilky online. 

  ... více

 • Oddělení Tipface Market Research, které zpracovává průzkumy pro různé společnosti včetně sázkových kanceláří, hledá další respondenty, kteří by pravidelně či nepravidelně vyplňovali online dotazníky za Betpointy či Eura. Již dva roky zpracováváme průzkumy pro různé společnosti po celé Evropě. Hledáme další respondenty!

  Už v červenci se bude možné přihlásit!

  ... více

 • Tipface dnes nasadil Premium účet a upravil některá pravidla. Zachovává však stále možnost hrát úplně zdarma a z žebříčků nikoho neodstraní! Projděte si úvahu a skutečná fakta přímo od zakladatelů Tipface. Premium účet je sice již aktivní, ale prodloužit bude možné až po konci testovacího období. Viz článek!

  ... více

 • Tipface nabízí Premium účet a do 48 hodin spustí určitá omezení pro účty Zdarma. Projděte si v článku všechny dostupné informace a získejte přehled o změnách, které mohou překvapit mnohé uživatele. Už tento týden představíme 3 nové turnaje a 2 nové soutěže!

  O nasazení Premium účtu budeme informovat ve slideru! 

   

  ... více

Získejte odměny
Doporučte Tipface přátelům a vydělejte si! Dostanete 1200 kreditů za každé úspěšné doporučení. Nebo sdílejte naše reklamní sdělení na Facebooku.