Všechny
 • Během února nabídne Hra Králů novou sekci: BURZA. Tato sekce nabídne možnost uživatelům prodávat své karty, které získají za umístění v žebříčku Hry Králů nebo odemknou v sekci CESTY. Přečtěte si o tom, kolik můžete reálně získat a proč hrát Hru Králů i na novém serveru, který spouštéme již tento týden!

  ... více

 • Betcoiny jsou nová měna určená pro aktivaci premium služeb, bonusů, ale také k úhradě vstupního poplatku do různých turnajů. Proč jsme tuto měnu zavedli a jak zrychlí nebo vylepší současný Tipface? Jak je možné měnu získat a jak moc je důležitá? To vše si můžete přečíst v celém článku.

  ... více

 • Tipface přeje všem uživatelům hodně štěstí, zdraví, úspěchů a radosti na Tipface, ale především v soukromém životě. Děkujeme většině uživatelů za podporu při vývoji největšího projektu se zaměřením na sázky. Rok 2018 již ve svém počátku nabídne řadu vylepšení a možností. Rok 2018 bude rokem, kterým se Tipface výrazně přiblíží na úroveň mezinárodních sázkových kanceláří. Přečtěte si více v celém článku.

  ... více

 • Předem bychom chtěli poděkovat všem našim uživatelům za mnoho pěkných emailů a přání k prožití vánočních svátků. Také děkujeme za průběžné testování našich nových služeb již třetím rokem a věříme, že v příštím roce představíme opět řadu vylepšení a rozdáme nejen spousty cen a výher, ale především hodně radosti. 

   

  ... více

 • Zašlete nám fotku vás nebo vás spolu s přáteli a s nápisem či logem Tipface. Připíšeme vám odměnu ve výši 20000 Kreditů. Nejlepší fotografie odměníme až 30.000 a vouchery u sázkových kanceláří. Vánoční téma výtáno, ale není podmínkou.

  ... více

 • Oblíbenou Hru Králů výrazně vylepšujeme a v příštích dnech můžete očekávat několik modifikací a změn. Projděte si tento článek, abyste získali přehled o změnách. Můžete se také na vylepšení této hry opět podílet tím, že do komentářů pod článkem přidáte své nápady na jiná vylepšení.

  ... více

 • Do konce roku zbývají zhruba tři týdny. Poslední dva měsíce představujeme v každém týdnu řadu vylepšení. Poslední týdny budou klíčové. V tuto chvíli může docházet k určitým omzenením některých sekcí, proto apelujeme na uživatele, aby si prošli celý tento článek. Děkujeme.

  ... více

 • Tipface dokončuje poslední rozsáhlé úpravy ke zvýšení efektivity chodu všech sekcí. Po dokončení těchto úprav ve spolupráci s investory vstupuje na zahraniční trhy v EU. "Věříme, že tímto krokem během několika měsíců vyrovnáme počet uživatelů z ostatních zemí na počet uživatelů registrovaných v ČR a zajistíme tak větší konkurenci pro mezinárodní turnaje." Co to znamená po českou verzi stránek? 

  ... více

 • Nové reklamační oddělení dokázalo za pouhé dva dny vyřešit všechny reklamace uživatelů. Vyplacení a doručení hmotných výher bylo prvním splněným cílem. Přidali jsme také online přehled o doručení a stavu hmotné výhry. V tuto chvíli dokončujeme vyhodnocení a vyplacení RENTY. Jak to nyní na Tipface funguje?

  ... více

 • Prvé kolo historicky prvého Tipface vyraďovacieho turnaja XP1 je už minulosťou. Podelím sa s vami, ako som ho vnímal ja. Na zápasy vyhrali hráči s vyšším levelom veľmi tesne 32:30, v dvoch dueloch boli súperi na rovnako vysokom leveli. Pre mnohých môže byť toto číslo privysoké, ale play off má svoje zákonitosti a neraz dochádza k vypadnutiu aj omnoho skúsenejších hráčov, nehovoriac už o tom, že výška levelu nemusí odzrkadlovať aktuálnu formu.

  ... více

Získejte odměny
Doporučte Tipface přátelům a vydělejte si! Dostanete 1200 kreditů za každé úspěšné doporučení. Nebo sdílejte naše reklamní sdělení na Facebooku.