Všechny
 • Končí BETA verze a tak v novém blogu uvádíme, jaké turnaje nás v jakých konkrétních dnech čekají tak, abyste nic nepropásli. Představujeme zcela nové turnaje o vysoké odměny i soutěže, které byly na určitý čas vypnuté. Více v celém článku!

  ... více

 • S radosti oznamujeme dokončení hlavní verze Tipface a potvrzujeme termín 1.3.2019. Co nás vše čeká za změny a co už je dokončené? Na co budete čekat a co už můžete využít hned nebo v příštích dnech? Přečtěte si celý článek a dozvíte se vše podstatné!

  ... více

 • Potřebujete na Tipface něco vyřešit? Reklamovat nebo opravit? Používáte BETA verzi s předběžným přístupem a počítáme s tím, že během testovací verze máte věci, které potřebujete opravit a vyřešit. Podpora na hlavní verzi je rozdělena pro starší a nové uživatele tak, abychom okamžitě vyřešili jakýkoliv problém. Online podpora bude dostupná pro starší uživatele již v druhé polovině února! Více informací v celém článku

  ... více

 • Máme téměř všechny části hlavní verze Tipface dokončené. Nyní probíhá testování a drobné úpravy grafiky pro různá zařízení (mobil, tablet, androidy apod.) dalších částí. Korunka je první zvěřejněná část hlavní verze, která je již plně automatizovaná. Přečtěte si více o nové Korunce v celém článku.

  ... více

 • Právě jsme dokončili další části grafiky i funkčnost GD či soukromých zpráv. Přečtete si předposlední článek o hlavní verzi. Prohlédněte si grafiku a zjištěte novinky pro tyto nové části. Zároveň Vám sdělíme novinky a připravíme na poslední článek o hlavní verzi. 

  ... více

 • Další vizualizace ze screenshotů Tipface přinásí největší revoluci a zásadní změny. Novinka přináší impozatní přehled celého účtu a zásadně zvyšuje přehlednost všech sekcí a možností. Podívejte se na první vizualizaci další dokončené části Tipface, která bude přístupná všem uživatelům hned po přihlášení hlavní verze Tipface.

  ... více

 • Další díl představení hlavní verze, která se kvapem blíží je tady! Podívejte se na dokončenou verzi Trezory a screenshoty z hlavní verze. Přečtěte si bližší informace, které jsme Vám ještě na BETA verzi neprozradili a také poodhalíme největší událost za celou existenci Tipface, která poskytne screenshoty již příští týden.

  ... více

 • Podívejte se na nové informace k achievementům i na novou grafiku k této sekci, kterou připravujeme pro hlavní verzi. Získejte pro svůj účet 2500 achievementů, které Vám dají jednorázové odměny a hlavně otevřou dveře k získání skvělých odměn ukrytých v Trezorech. Podívejte na několik příkladů achievementů i na připravovanou grafiku pro hlavní verzi.

  ... více

 • Hru Králů už testujete téměř rok. Pomohli jste nám odhalit spousty nedostatků a drobností, které nám dali impuls k vylepšení. Hra Králů dostane zcela nový rozměr na hlavní verzi Tipface. Mimo jiné nabídne očekávanou burzu karet, která nabízí další zcela nový systém a možnosti jako Trezory či achievementy.

  ... více

 • Na dokončení Tipface intenzivně pracujeme. Naposledy jsme představili Trezory a nyní se můžete podívat v prvním díle naší ukázky na to, jak budou vypadat první tři sekce hlavní verze. Jak bude vypadat homepage, Korunka nebo Ruleta. Podstata hry se nezmění, ale přinese profesionální rozhraní a automatizované prvky. Podívejte se na novou grafiku v celém článku.

  ... více

Získejte odměny
Doporučte Tipface přátelům a vydělejte si! Dostanete 10000 kreditů za každé úspěšné doporučení. Nebo sdílejte naše reklamní sdělení na Facebooku.