Všechny
 • Prozatím největší turnaj tohoto roku dnes odstartoval! PŘIHLASTE SE JIŽ ZÍTRA! Účastnit se jej mohou jen vyvolení nebo ti, kteří vytáhnou nějaké ty Betcoiny. Samotná účast garantuje finanční odměnu, tisíce kreditů a důležité achievementy do Trezorů! Postup do Play off již velmi zajímavé odměny. Jen záklandí část navíc rozdá 250.000 XP. Více informací v celém článku.

  ... více

 • Tipface spustil tento měsíc Sure Bety. Díky Tipface, který monitoruje hned několik sázkových kanceláří, můžete sázet jen jisté sázky a vyhrávat z pouhého rozdílu kurzu. Tento týden končí pořizovací cena této skvělé služby s 60% zahajovací slevou. Cena Sure Betů bude činit za několik dní již 9900,-Kč. Přečtěte sí více v celém článku.

  ... více

 • Základním cílem na Tipface je samozřejmě zábava a hned za ní i možnost bez hazardu získat zajímavé finanční výhry nebo zážitky. Právě k zábavě se chceme po sérii přidaných prémiových služeb opět vrátit. Novou výzvou bude již za několik dní HALL OF FAME v horním menu.

  ... více

 • Tipace již nebude sociální sítí, ale online hrou zaměřenou na kurzové sázky a casino. Nová burza, trezory, tisíce dárků od více než 50 obchodních partnerů, nové cíle her, statistiky, verifikace. Více než 200 změn, které jsme pro vás připravili! Přečtěte si více v celém článku.

  ... více

 • V rámci úpravy legislativy a GDPR, upravujeme nyní sekci Nastavení profilu a přidáváme nové druhy verifikací účtu i soutěží. Dočasně nemusí správně fungovat ověření mobilního telefonu. O dokončení nasazení budeme informovat. Přečtěte si více v celém článku.  

  ... více

 • Nový turnaj aktivní po dobu 3 měsíců rozdá v přepočtu téměř 1 milion korun! Turnaj je určený jen pro vyvolené a startuje 15.3.2018 a končí 15.6.2018. Kdo se do týmu můžete kvalifikovat, jaké limity si turnaj vyžádá a jak bude turnaj probíhat, můžete vyčíst v tomto článku.

  ... více

 • Dnes odstartovala nová soutěž Pyramida, která je zaměřená pouze na aktuální Olympijské Hry. Sledujte výsledky i vývoj na OH a získejte pro svůj účet zdarma tisíce Betcoinů a hmotné výhry podepsané hvězdami z Nagana 98 včetně Jaromíra Jágra a Dominika Haška. Pravidla soutěže a informace naleznete v celém článku.

  ... více

 • Tipface prochází řadou technických úprav a modifikací. Na soutěže a hry však nezapomíná! Olympijské Hry se blíží a Tipface připraví mnoho soutěží v tomto duchu. Čeká nás nejen Pyramida o Betcoiny, dresy a podpisy hokejových hvězd, ale také spousty otázek na různé zimní sporty ve Hře Králů!

  ... více

 • Opět jsme do levého sloupce sekce HOME nasadili "ODMĚNY". Doporučte Tipface kamarádům, známým, kolegům nebo rodině a získejte nejen případné posily do týmu, ale získejte také odpovídající odměny! 10000 Kreditů a Eura k tomu za každého uživatele! Přečtete si podrobnosti o nové affiliate solupráci.

  ... více

 • Startuje druhý turnaj XP2, do kterého se kvalifikovalo zdarma 64 uživatelů. Nyní se může do turnaje za poplatek 2000 Betcoinů přihlásit také a hrát o 200.000 XP! Do turnaje se může přihlásit jen 64 nejrychlejších uživatelů. Přečtěte si o kolik se hraje v tomto turnaji. 

  ... více

Získejte odměny
Doporučte Tipface přátelům a vydělejte si! Dostanete 10000 kreditů za každé úspěšné doporučení. Nebo sdílejte naše reklamní sdělení na Facebooku.