Super Cup: Sázky na sport o 250.000 Kč
14. 07. 2019
23083 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Dnes začíná v sekci Kurzy nový turnaj Super Cup, který nabízí pro naše uživatele možnost vyhrát tisíce euro zcela zdarma a bez jakéhokoliv vkladu. Turnaj rozdělí budget ve výši cca 250.000 Kč (10.000 Euro) a na výhru dosáhne až 200 nejlepších uživatelů. Více informací o turnaji i sázení na Tipface v celém článku.

Super Cup je již známý turnaj z BETA verze, ale nyní na hlavní verzi Tipface se jedná o jeho první spuštění. Každý uživatel může uložit tři tikety denně nebo tikety s bonifikátorem do výše 1000 Kreditů denně. Při vstupu do turnaje každý uživatel získá 1000 Kreditů zdarma automaticky. 

Vyhrát můžete každý den maximálně 150.000 bodů do žebříčku. Je zde tedy velký prostor pro krásné “plachty”, které budeme zveřejňovat v průběhu července v nově připravované sekci “Tikety týdne a Tikety měsíce”. Věříme, že vysoký denní limit maximální potenciální výhry umožní přímo adrenalínové pohyby v žebříčku.

Rozpočet činí 10.000 Euro a výhry si rozdělí 200 výherců. V případě vysokého o tento turnaje ještě místa výherců přidáme.

 

Jak se sází na Tipface bez vkladu a co byste měli určitě vědět:

Každý den nabízí Kurzy nabízí několik turnajů. Každý turnaj se hraje na různé časové období a nabízí různé výhry. Vstup do turnaje je určen jen nováčkům s testovacím účtem nebo uživatelům s aktivním PREMIUM účtem (cca 80 Kč měsíčně). Po vstupu do turnaje nalezneš aktualizovanou kurzovou nabídku sportovních či společenských událostí. Z nabídky uživatel vybírá události kliknutím, čímž se událost přidá na viditelný tiket. Uživatel následně může tiket uložit do systému a to bez použití jakéhokoliv vkladu.

Již uložený tiket může uživatel pomocí Kreditů vylepšit tím, že Kredit použije jako bonifikátor výhry, čímž se znásobí potenciální výhra tiketu. Kredity uživatel získává každý den za přihlášení na stránky Tipface a to celkem 1000 Kreditů každý den. Kredity nelze žádným způsobem koupit. Tzn. čím více Tipface využíváš a pravidelně chodíš, tak tím více Kreditů získáš a v určitých turnajích můžeš získat značnou výhodu. Nerozhodují zde tedy peníze, ale touha hrát, navazovat kontakty a využívat Tipface.

V případě výherního tiketu se výhra připisuje ve formě bodů do žebříčku turnaje, kde byl tiket uložen. Výhry se tak nepřipisují k zůstatku.

Každý turnaj se hraje na jiné časové období, které je viditelné u každého turnaje v sekci Kurzy. Pokud uživatel obsadí pozici v žebříčku, která garantuje v popisu žebříčku nějakou výhru, má uživatel po ukončení a vyhodnocení turnaje na tuto výhru právo. Hrát se může o hmotné ceny nebo skutečné peníze, které lze bez limitů kdykoliv vybrat na svůj bankovní účet.

Řekněte o Tipface přátelům, protože již od 1.8. pořádáme opět týmové turnaje. Založte si vlastní tým a sbírejte body společně. Společně si také rozdělíte výhru!

Online a bez hazardu - to je Tipface! Pokud u turnaje není viditelný žádný žebříček, bude viditelný po jeho zaplnění (během několika dní od spuštění). 

Podobné články