Premiéru ovládli Coroner a Stainles
22. 09. 2019
6583 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Gratulujeme výhercům soutěže o 2x 250 Kč, kteří jako první uhádli správnou odpověď. Naše nová hra o finanční vklady, která bude již brzy přístupná na nové platformě TIPFACE RISK a na úplně novém webu, bude zaměřená především na hry, kde nerozhoduje žádný prvek náhody. Jedna z takových soutěží byla dnes vyzkoušena v naší Střelnici, kde jsme se ptali na utkání derby Sparty a Slavie. 

Otázku jsme vypsali v 18:40 hod. a zároveň povolili odeslání odpovědí až do 20:00 hod. Stačilo pouhých několik vteřin k odeslání odpovědi Coronera, který jako první vyhrál 250 Kč. Druhým byl nováček Stainles. Oba uživatelé tak vyhráli 250 Kč, kterou jsme jim již připsali na účet. 

Některé mohla zmást informace o tom, že je možné odesílat odpovědi jen do 18:00 hod., kdy utkání začíná. Tento údaj se mení až při vypsání konkrétní otázky k dané soutěži. Nevyhráli jste nebo jste nepochopili princip této soutěže? Nevadí! Už dnes vypíšeme druhé kolo této hry, abyste si jí mohli ještě vyzkoušet před oficiálním spuštěním na naší části s finančním vkladem.

Podobné soutěže na našem novém projektu Tipface Risk Vás budou čekat několikrát za den. Ptát se můžeme na rohy, vstřelené góly, střídání ale také věci, které můžete vědět jen tehdy, pokud sledujete přímý přenos! Samozřejmě vybíráme taková utkání, která je možné dohledat či sledovat. Hrát budeme o stovky i tisíce korun. Nerozhoduje nikdy náhoda. Rozhodují Vaše vědomosti a dovednosti. Ptáme se vždy na události, které se již odehrály! Vše na novém webu se stejným přihlášením jako na Tipface s animační a profesionální grafikou včetně mobilních aplikací a verzí na všechna zařízení! Již brzy..

Hodně zábavy přeje Tipface.

Podobné články