Měníme celý systém hry
Nové služby
22. 01. 2019
34525 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Opuštění BETA verze může doprovázet u každé hry řadu změn a to je i případ Tipface. Ponecháváme ve hře základní myšlenku hry, ale zjednodušujeme různé mechanismy. Pročtěte si všechny důležité změny a úpravy, které nás čekají v nadcházejících týdnech.

 

Přehled měn: v horním panelu, kde nyní vidíte „Moje peněženka, Betcoiny, Kredity a tikety“, zůstanou pouze dvě měny. Peněženka na finanční hotovost a Betcoiny. Kredity budou již viditelné pouze v sekci Tipování (nově nazvané Kurzy).

 

Výplaty a a limity

Výplaty se mění a zkracují na dobu odeslání do 5 pracovních dní na jakýkoliv ověřený účet (kdekoliv na světě). Dosavadní limity se ruší a peněženka opět aktivuje. Uživatelé Free účtu mají možnost výplaty do 1000,-Kč měsíčně. Uživatelé Premium účtu do 5000,-Kč měsíčně a uživatele VIP účtu neomezeně a kdykoliv bez poplatků.

Finanční hotovost v peněžence na BETA verzi: Většina zůstatku získaného během BETA verze, bude převedena dle aktuálního a do budoucna neměnného kurzu na BETCOINY. Veškeré podané výplaty finanční hotovosti, které během odstávky peněženky nebyly doručeny, budou proplaceny v plné výši všem uživatelům. Zbylý zůstatek v peněžence, který obsahuje výhry za období turnajů či her z BETA verze, budou převedeny na Betcoiny podobně jako jsme převedli před dvěma roky Betpointy na Kredity. To vše dle obchodních podmínek. Samozřejmě neplatí pro několik výjimek jako (podaná fin. kompenzace za dovolenou, veškeré vklady, Sure Bety apod. Přesné informace podáme při této změně). 

Betcoiny i nadále nebude možné přeměnit na jinou virtuální měnu formou klasické směnárny. Novinkou je však nová služba Trezory, která od března 2019 nabídne stovky produktů každý měsíc od více než 70 obchodních partnerů. Pokud uživatel nebude mít dostatek achievementů, může většinu trezorů otevřít pomocí Betcoinů, kdy achievementy slouží jako jakási sleva, která produkt může nabídnout za nižší cenu nebo zcela zdarma. Trezory nabídnou nejen hmotné produkty v hodnotách desítek tisíc korun, ale i možnost otevření hotovosti (až 1.000 Euro) a tak vlastně díky této změně, použití Trezorů a achievementů můžete získat finanční hotovost ještě za lepších podmínek a bez limitů! My jsme k tomuto kroku nuceni z důvodu přechodu na hlavní verzi, kompletnímu vyúčtování a eliminaci různých zůstatků na mrtvých účtech.

Betcoiny dále slouží k nákupu různých benefitů, vstupenkám k určitým turnajům a soutěžím. Nabízí tak obrovskou výhodu pro každého uživatele a vysoký zůstatek bude téměř jiště znamenat na hlavní verzi garanci zisku.

 

Změní se Tipface zcela na Pay to win?

Na Tipface a její hlavní verzi platí, že pomocí Betcoinů a tedy i zpoplatněných služeb si můžete výrazně vylepšit účet, získat výhody, hrát různé uzamčené turnaje i hry, zvýšit komfort, ale jen v určitých sekcích. Naopak zvýšíme počet turnajů a her, kde nebude možné uplatnit zakoupené bonusy a bude záležet jen na dovednostech uživatelů bez jakékoliv bonifikace. To platí i u Trezorů a dalších odměn.

 

Kam se nyní budou připisovat výhry?

Výhry v turnajích, korunkách či ruletách již budou pouze v Betcoinech nebo finančních výhrách. Žádné hmotné výhry, kredity apod. Tyto benefity si budete moci zakoupit formou karet za Betcoiny a naopak finanční výhry se připíší přímo do peněženky a můžete si je okamžitě vybrat. Výjimkou je Golden Cup, kde hlavními výhrami jsou zlaté cihličky od 1-50 gramů.

 

Změny ve vyhodnocení

Kurzová nabídka bude v březnu uvedena na nové platformě. Již nyní si můžete všimnout pokroku vyhodnocení, ale zatím stále nového dodavatele dat testujeme. Vyhodnocení a opravy budou vždy probíhat na nové platformě do 24 hodin a naopak vyhodnocení a vyplacení turnajů bude vždy po osmém dnu od ukončení turnaje. Během této doby má nárok uživatel formou podpory požádat o reklamaci různých tiketů. Jedná se tedy o ochranou lhůtu.

 

VŠECHNY TYTO ZMĚNY BUDOU PROVEDENY BĚHEM MĚSÍCE ÚNORA PO VYHODNOCENÍ VŠECH TURNAJŮ, RULETY, KORUNKY APOD. Následně Vás o změnách vyrozumíme a aktualizujeme obchodní podmínky pro hlavní verzi.

 

 

Podobné články