Zůstatky v peněžence
13. 02. 2019
18468 Shlédnutí

Právě probíhá úprava peněženky. Neobávejte se! Zůstatek v peněžence byl dle předchozích informací a obch. podmínek automatický převeden na Betcoiny. Převody budou upraveny prostřednictvím tří aktualizací a nyní se jedná o první z nich. Přečtěte si kompletní informace v celém článku.

 

BETA verze definitivně končí a předběžný přístup se mění na ostrý provoz. V předešlých dnech bylo vyhodnoceno, vyplaceno a vyřešeno celkem 97% všech „restů“, které doprovázely testovací verzi.

Vyplatili jsme všechny výhry Korunky, turnaje z Tipování, výběry z peněženky i finanční výhry Rulety. Vše z období BETA verze. Dále jsme vyplatili výhry ze Soutěží a to i těm, kteří nedosáhli k přímému vítězství. Například v soutěžích Tipy na výsledek jsme již ukončili všechny soutěže. Pokud výherce nezískal potřebný počet bodů k vyzvednutí výhry, ale měl zároveň více jak polovinu požadovaných bodů a nejvíce ze všech soutěžících, získal od nás odměnu ve výši 30-50% z hodnoty výhry. Pokud bylo více výherců splňujících tyto podmínky, tak se odměna rozdělila mezi počet těchto uživatelů (rovným dílem).

Během tohoto týdne dojde k vyplacení ještě několika posledních reklamací (chyb) a poté bude spuštěna další aktualizace peněženky. Po této aktualizaci budou v peněžence uvedeny všechny potřebné informace (přehled) a dojde ještě k dodatečným převodům / úpravám.

Nemusíte se obávat! Veškerou historii transakcí ponecháváme v historii včetně naší databáze. Nyní se převádí z peněženky celý zůstatek na Betcoiny, protože měníme celý systém vyplácení a her. Další aktualizace opraví různé chyby a vše znovu překontroluje. Během příštího týdne proběhne poslední aktualizace a ta připíše zpět na účet vklady uživatelů, které nebyly převedeny na Betcoiny. Následně budeme řešit vyplacení Sure Betů a připojíme zisky z Partnerství. 

Podobné články