Končí BETA - jak to bude dál?
13. 02. 2019
14594 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Jistě jste zaznamenali rozsáhlé úpravy a změny na Tipface. Ostrá verze už klepe na dveře! Měníme celý systém hry, upravujeme pravidla, nasazujeme novou grafiku a hlavně dokončujeme všechny nevyřešené záležitosti z předběžného přístupu. Jak bude Tipface fungovat dále?  Co se změní a proč?

Uklizíme! To jste si jistě všimli. Smazali jsme staré a zastaralé návody, texty, články a hlavně řešíme všechny kritické chyby či problémy uživatelů. Samozřejmě ukončením BETA verze nevyřešíme vše. Může se stát, že některé problémy nedohledáme nebo je již nedokážeme ovlivnit. To už k BETA verzi patří, ale snažili jsme se a snažíme se nyní vyřešit vše, co je v našich silách, abychom tuto možnost eliminovali.

Peněženka - to je jedna ze zásadních změn! Minulý rok jsme zavedli Betcoiny, které budou prakticky měnou určenou k vylepšování účtu nebo ke koupi různých odměn (otevírání trezorů, koupě karet apod.). Zavedení této měny nám umožní rozdávat více radosti a výher aniž bychom museli rozdávat eura, která by si uživatel mohl kdykoliv vybrat. Nyní se můžeme rozhodnout, zda odměna bude sloužit k vylepšování účtu nebo k obohacení uživatele.

Během testovací verze jsme rozdali více než 320.000 Euro na účty registrovaných uživatelů. Je to obrovská částka, kterou jsme uživatelům věnovali za 4 roky testování předběžného přístupu. Končící BETA verze již značně omezila výběry. Zůstatek herních účtů z testovací verze byl nyní převeden na Betcoiny a ostrá verze začně s nulovým zůstatkem peněženky všech uživatelů. Tento převod jsme provedli v souladu s obchodními podmínkami, které k úspěšné registraci musel odsouhlasit každý uživatel. Uživatelé, kteří s námi testovali projekt Tipface z pozice předběžnéhp přístupu a mají nyní díky tomuto převodu tisíce nebo desetitisíce Betcoinů, budou mít obrovské výhody ve hře na ostré verzi Tipface. 

Můžete vylepšovat účty. Získávat bonifikaci, otevírat trezory pro vylepšení účtu nebo pro získání notebooků, zájezdů, vstupenek a všech různých odměn. Uživatelé, kteří s námi skutečně vydrželi a hráli i přes nedostatky, využili tak nízké konkurence a zajistili si nyní neskutečnou výhodu ze které budou profitovat celé roky!

Do peněženky nyní budou putovat jen výhry v podobě Eur, vklady či zisky z BetMarketu a připravovaná služba Burza karet. Nakupovat za ně budete moci ve výhodnějším poměru tarif k vylepšení účtu, otevírat určité trezory, nakupovat v BetMarketu nebo převádět Eura na Betcoiny. Betcoiny tedy můžete nakupovat za Eura v peněžence nebo je získávat formou hry na Tipface. Betcoiny slouží výhradně k otevírání trezorů, nákupu karet a tím i k získání značných vylepšení či výhod do některých turnajů či soutěží.

Těšíme se s Vámi na ostrou verzi Tipface!

Podobné články