Tipface spouští ostrou verzi v příštích dnech!
11. 04. 2019
16642 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Hlavní verze Tipface byla dokončena. Nyní probíhá poslední testování a zapojení nových a daleko výkonějších serverů, které udrží nápor nových uživatelů. Tipface již brzy uvidíte na obrazovkách České televize jako sponzora pořadu MS v hokeji a také na jiných kanálech. Hlavní verzi kterou většina z našich testovacích uživatelů vyhlíží s námi již od roku 2015, zahájí ostrou verzí se vší parádou. Více informací v celém článku.

V minulých týdnech jsme změnili design stránek a zjednodušili zobrazení i její přehlednost. Během následující aktualizace také zredukujeme novinky, tiskové zprávy, kalendář akcí a změníme přehlednost nejvytíženější stránky Kurzy. Tato změna se projeví již tento týden.

Následně zapneme nové notifikace a během druhé poloviny dubna přidáme nové tutoriály, manuály a nový design pro soukromé zprávy. Oficiálně 30.4.2019 odstraníme nápis BETA a upustíme od předběžného přístupu. Následně bude opět dostupná podpora, upravené obchodní podmínky, které budou již aktualizované pro ostrou verzi Tipface a na počátku května před zahájením MS v hokeji, zahájíme desítky nových soutěží.

Začínají nové servery Hry Králů, nové turnaje pro kurzové sázky včetně týmových soutěží. Nová pyramida, desítky odměn v trezorech již od obchodních partnerů, střelci i tipování na přesné výsledky. Takové množství her zde ještě nebylo. Již za několik dní...

Podobné články