Renta o 500 Euro!
BLOG
09. 05. 2019
6091 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Byla spuštěna nová Renta, která končí již 31.5.2019. Získejte co nejvíce XP (zkušeností) výhrami na tiketech ve Hře Králů nebo v sekci Kurzy a vyzvedněte si svou odměnu! Svou šanci na výhru můžete navýšit bonusem XP zde, který znásobí získané zkušenosti. Rentu naleznete v levém menu. Více informaci si můžete vyčíst v celém článku.

Renta je žebříček, který vychází z nasbíraných XP (experience / zkušeností) získaných z výherních tiketů pro sekci Hra Králů a Kurzy. Uživatelé, kteří v těchto hrách aktivně ukládají tikety bez vkladu a soutěží o různé výhry plynoucí z těchto turnajů, mají díky Rentě další možnost k získání odměn bez další aktivity. 

Výherní tiket podléhá internímu vzorci (vzorec se počítá z výhry v podobě bodů, výše použitých Kreditů k bonifikaci a především z výše kurzu na tiketu), který vypočítá určitý počet XP a ten se přičítá uživateli k hernímu účtu. Získané XP následně znamenají progress účtu a uživatel získává nové a nové úrovně i hodnosti. Tyto jsou vidět v levém menu "HODNOSTI".

Mimo fakt, že výhry na tiketu znamenají rozvoj účtu a tím i odměny, naskýtá se další možnost odměn v podobě Renty. Renta se vždy vypisuje na určité časové období a uživatelé, kteří v tomto období získají nejvíce XP, získají odměnu definovanou pro danou pozici v žebříčku.

Na Tipface může a nemusí být vše důležité. Vše může souviset se vším. Záleží na pojetí hry uživatele:

Může Tě zajímat jen výhra definovaná v žebříčku daného turnaje, ale zároveň měj na paměti, že účast v turnajích na sekci Kurzy či Hře Králů neznamenají jen souboj o výhry v těchto turnajích. Každá výhra posouvá herní účet blíže k odměnám v několika sekcích najednou. Výhrami otevíráš Achievementy, které Ti otevírají Trezory. Výherní tikety Tě posouvají díky získaným XP také v Rentě a zajišťují Ti nové hodnosti.  

Podobné články