Trezory pro měsíc květen
Blog
09. 05. 2019
10199 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Při zahájení plné verze Tipface jsme neopomněli ani na očekávané Trezory. Zatímco v prvních dnech nabídnou Trezory "jen" výhody pro Vaše herní účty, tak v průběhu MS v hokeji nabídneme Trezory, které ukrývají hmotné výhry, zážitky, vstupenky i finanční odměny! Nepřehlédněte kompletní informace v celém článku a neprováhejte skvělé nabídky v tomto měsíci.

Tipface během měsíce května nabídne vstupenky na různé části MS v ledním hokeji, mobilní telefon, zájezd do Londýna i různé hmotné výhry v podobě mobilního telefonu a tabletu u obchodního partnera MALL.cz. 

 

Jak fungují TREZORY?

Trezory jsou dlouho očekávané odměny. Fungují podobně jako Eshop, kdy Tipface nabídne uživatelům produkt formou otevření Trezoru a tím i služby či produkty v něm uzamčené. Otevřít Trezor můžeš vždy pomocí Achievementů (odznaky za dosažené milníhy ve hře) a nebo pomocí Betcoinů. Zatímco Trezor 1 můžeš otevřít jen pomocí Achievementů, tak u Trezoru 2 si můžeš pomoci Betcoiny, kdy Achievement funguje jako jakási sleva z celkové ceny.

Příklad: otevření Trezoru 2 stojí bez využit Achievementů 1000 Betcoinů. Trezor můžeš otevřít hned za 1000 Betcoinů a odměna je Ti ihned připsána nebo bude neprodleně doručena. Pokud máš však nějaký Achievement, může Ti snížit cenu z 1000 Betcoinů až na 0. Záleží na získaných Achievementech uživatele.

 

Každý Trezor má vlastní časovač i počet ks v nabídce. Pokud se hodnota skladu sníží pod počet ks 5, bude na tuto skutečnost upozorněno v nabídce Trezorů. Achievementy k otevření jsou vybírány pečlivě zaměstnanci Tipface a některé Trezory jsou určené pro zkušené hráče, kteér tka získají různé benefity a některé naopak zvýhodní nováčky, čímž se výrazně zrychlí jejich vývoj. 

 

JAK PŘESNĚ FUNGUJÍ ACHIEVEMENTY?

 

Podobné články