Achievementy - každá výhra důležitá
09. 05. 2019
11421 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Achievementy otevírají všem uživatelům zcela nové možnosti. Nezáleží jen na tom, zda v turnaji vyhráváte nebo na jaké pozici skončíte. Každá výhra, prohra i účast se počítá! Jak? Tipface připravil pro každého účastníka her a soutěží nejrůznější možnosti. No řekněte? Už jste někdy vyhráli peníze či věcnou cenu za prohru?! Největší systém odměn je pro připraven pro Vás všechny! 

Achievementy jsou odznaky za splněné milníky ve hře. Achievement můžete získat například za 100 libovolně uložených tiketů, 50 výherních tiketů, 20 přátel ve svém spojení, výherní tikety s výhrou vyšší než 10000 bodů apod. Tyto odznaky se Ti odemykají automaticky ihned po jejich dosažení. Přesný seznam nalezneš v levém hlavním menu Achievementy, kde však nyní během měsíce května přidáváme stovky nových druhů a během přidávání může být seznam skrytý. Přesný výčet všech Ti nemusí být znám, protože Achievementy můžeš použít pouze v sekci Trezory, kde je na první pohled viditělné, zda požadovaný Achievement vlastníš či nikoliv.

Achievementy jsou nejen jakousi formou úspěchu, ale primárně fungují jako klíč k otevření Trezoru, který skrývá různé odměny. Každý Trezor vyžaduje k otevřené jiné druhy Achievementů. Zda tyto odznaky vlastníš nebo nikoliv, uvidíš přímo na daném Trezoru. 

Ne vždy na otevření Trezoru dosáhneš. Nabídka a požadavky se mění každý měsíc. Někdy si můžeš pomoci Betcoiny a někdy musíš trpělivě čekat na novou nabídku nebo musíš zabrat, aby si požadovaný Achievement získal. 

Achievementy jsou různé jak je již uvedeno výše. Dále jsou Achievementy jako JOKER nebo FAIR PLAY, které se získávají v soutěžích či za přístup ke hře. Většina z nich je udávána za pozitivní úspěchy ve hře, ale najdou se i takové, které by nikdo neočekával. Například Achievement za jednu chybu na tiketu nebo 10 dní prohraných tiketů v řadě. Skutečně je nabídka odznaků velmi rozmanitá a tím jsou rozmanité i odměny plynoucí z otevření Trezoru. S určitou dávkou štěstí tak můžete například otevřít Trezor s mobilním telefonem jen za různé Achievementy s negativním prvkem hry (10 proher dní žádná výhra, jedna chyby na tiketu atd.). 

Vyhrát cokoliv i když se nedaří a prohráváte? Jedině na Tipface. Celá myšlenka Trezorů a Achievementů spočívá práve v tom, aby uživatel měl šanci vyhrávat i v případě, že se mu právě nedaří...

JAK PŘESNĚ FUNGUJÍ TREZORY? 

 

Podobné články