Tipface - plná verze hry!
Nové služby
09. 05. 2019
10795 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Jak funguje Tipface? Co je cílem hry? Co Tipface nabízí? Po čtyřech letech testování a BETA verze konečně přichází dne 10.5.2019 plná verze hry a to při příležitosti zahájení MS v ledním hokeji na Slovensku. Odpovědi na nejčastější otázky naleznete v celém článku. "Nedovol, aby Tě strach z prohry vyřadil ze hry!" Hry, soutěže, sázky bez vkladu a o skutečné výhry s propracovaným systémem odměn. Představujeme Vám Tipface - revoluci na trhu!

Tipface je sociální síť pro sportovní nadšence a sázkaře. Díky Tipface můžeš oddělit život sdílený na jiných sociálních sítích jako je Facebook či Twitter, kde máš svou rodinu, přátelé a sdílet své prohry, výhry a názory přímo se sázkaři z celého světa. Navazujte kontakty, přátelství, tvořte týmy a účastněte se zdarma našich her.

Jako registrovaný uživatel Tipface máš možnost zdarma hrát různé soutěže a využívat různých benefitů. Například: Pyramida - kvízová soutěž o skutečné hmotné či finanční ceny a to zdarma a bez vkladu. Pyramida je hra, kde nerozhoduje žádný prvek náhody a rozhodují pouze dovednosti uživatele. Dále se může účastnit soutěží a her jako Střelnice, Hra Králů a tipovat vítěze sportovních událostí, gólové střelce či společenské akce. Výhrami může vylepšovat svůj herní účet.

 

Pokud si uživatel zakoupí předplatné pro služby spojené se sociální sítí Tipface, splní podmínky spotřebitelských soutěží na Tipface a může hrát každý den nespočet soutěží.

Sázky na sportovní události, online ruleta, číselné hry, tipování na výsledky a řada dalších soutěží, kde není využíván žádný vklad do hry a přesto uživatel soutěží o hmotné, nehmotné či finanční výhry v hodnotě až několika tisíc Eur.

Výhry v turnajích a soutěžích nejsou vše. Celý systém Tipface je velmi propracovaný a záleží jen na uživateli, zda se účastní jedné konkrétní soutěže nebo bude vnímat Tipface jako jednu velkou výzvu. Každá úkon na Tipface připisuje hernímu účtu XP (zkušenosti), které zvyšují účtům hodnost a každá nová hodnost znamená pro uživatele odměnu a nové možnosti. XP uživatel získává za výherní tikety, výhru v turnajích, odměny v Trezorech nebo jen za samotnou účast v různých soutěžích. Za dosažení milníků v hře získává uživatel na Tipface také Achievementy.

Achievementy jsou odznaky za splněné milníky ve hře. Achievement můžete získat například za 100 libovolně uložených tiketů, 50 výherních tiketů, 20 přátel ve svém spojení, výherní tikety s výhrou vyšší než 10000 bodů apod. Achievementy také fungují jako klíče k otevření Trezorů, které skrývají různé odměny.

 

Tipface se testoval od roku 2015 v předběžné verzi, která vždy obsahuje řadu chyb, které jsme se snažili během celého testování odstranit. Informujeme tímto uživatele, že během měsíce května nemusí být ještě některé části Tipface plně přístupné nebo mohou obsahovat drobné nedostatky. Na dokončení intenzivně pracujeme, ale již od 10.5.2019 nabíneme řadu inovací a služeb pro všechny fanoušky sportu.

 

Podobné články