Soutěž - Tipy na výsledek
11. 05. 2019
10315 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Účastněte se spotřebitelské soutěže Tipy na výsledek. Nevyžadujeme žádný vklad! Stačí pouze odpovědět na otázku a poslat svůj tip na přesný výsledek fotbalového utkání. Nasírejte požadovaný počet bodů a odneste si výhru v podobě skutečných peněz nebo zájezdů a různých zážitků. Žádné losování. Vyhrává ten nejlepší s trochou toho štěstí!

tato hra se zabývá tipováním přesného výsledku sportovních utkání či společenských akcí. Ukolem uživatele je, aby do kolonky pod vypsanou otázkou uvedl dle svého odhadu přesný tip na výsledek vypsané události. Označený tip ukládá uživatel bez jakéhokoliv vkladu a účastní se o výhru definovanou na pravé straně i v názvu u každé jednotlivé soutěže.

Úkolem hry je, aby uživatel získal požadovaný počet správných tipů, který je vyžadovaný u každé jednotlivé soutěže této hry. Uživatel, který jako první získá požadovaný počet správných tipů, získá definovanou výhru. Podmínkou je, aby uživatel byl pouze jediným výhercem s tímto počtem uhodnutých tipů. Pokud nastane situace, kdy má v současné chvíli požadovaný počet tipů více než 1 uživatel, budou vypisovány další kola otázek až do doby, než zůstane jeden uživatel s nejvyšším počtem uhodnutých tipů.

Modelový příklad:

Soutěž o mobilní telefon v hodnotě 100 Eur vyžaduje 2 správné tipy. Patrick, Jane, Thomas tipovali úspěšně druhý požadovaný bod a shodně mají 2 správné tipy. Zbytek uživatelů má v tento moment méně než 2 body. V tomto případě Tipface vypíše další kolo soutěží a stejným způsobem bude pokračovat, dokud nezbyde jediný vítěz s nejvyšším počtem bodů.

Tuto soutěž naleznete v sekci SOUTĚŽE.

Podobné články