Pyramida - kvízová soutěž
Soutěže
12. 05. 2019
11278 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Tipface pořádá pro všechny uživatele soutěž, kde nerozhoduje ani z malé části prvek náhody. Hrajte kvízovou soutěž od Tipface se sportovní tématikou. Na zodpovězení každé otázky máš několik vteřin. Cílem hry je získat co nejvíce bodů na konci soutěže, která začíná 13.5. a končí 31.5.2019. Jaké otázky Vás čekají, jak hrát a jak vyšplhat na samotný vrchol Pyramidy až k hlavní výhře?

Pyramida je kvízová soutěž uvedená v sekci SOUTĚŽE, která nabízí otázky s časovým limitem. Každá otázka nabízí jiný počet bodů a v případě správné odpovědi, získá uživatel body do žebříčku této soutěže. Každý uživatel může odpovědět 2-3 otázky za den, což hra vnímá jako kolo soutěže. Pokud jeden den na Tipface nepříjdete, nemůžete se již daného kola účastnit. Pyramida je tedy vytrvalostní soutěž, kde uživatel odpovídá každý den. 

Otázky se vztahují vždy na sportovní událost, která se váže k aktuálnímu dění ve světě sportu. V květnu probíhá soutěž s tématikou MS vledním hokeji. Tipovat budete na otázky v duchu historie MS, ale i na otázky týkající se aktuálního dění u probíhajícího šampionátu MS 2019 na Slovensku.  

Každá správná odpověď odmění uživatele v rámci 1-5 bodů. Záleží na náročnosti otázky. 

Tipface odmění celkem 30 nejlepších uživatelů. Hra je dostupná jen pro uživatele registrované v České republice a na Slovensku. Hlavní výhrou je Samsung Galaxy Tab A 10.1 WiFi 32GB a další ceny uvedené v žebříčku. Uživatelé si zdarma mohou přijít na Eura, Betcoiny a také Achievement za umístění do 5. místa a do 10.místa, čímž otevřete nové trezory připravené od 15.5.2019.

Kompletní informace k Pyramidě a herní plán naleznete v pravém horním rohu soutěže.  

Podobné články