Kurzy - tikety bez vkladu?
Nové služby
12. 05. 2019
10637 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Tipface pro své uživatele nabízí spotřebitelskou soutěž Kurzy, která nabízí každý měsíc hned několik turnajů, ve kterých uživatelé soupeří mezi sebou v tipování na sportovní a společenské události. Tikety ukládáš zcela bez vkladu a přesto hraješ o skutečné výhry!

Každý den nabízí Kurzy aktualizovanou kurzovou nabídku sportovních či společenských událostí. Z nabídky uživatel vybírá události kliknutím, čímž se událost přidá na viditelný tiket. Uživatel následně může tiket uložit do systému a to bez použití jakéhokoliv vkladu.

Již uložený tiket může uživatel pomocí Kreditů vylepšit tím, že Kredit použije jako bonifikátor výhry, čímž se znásobí potenciální výhra tiketu. Kredity uživatel získává každý den za přihlášení na stránky Tipface a nelze je žádným způsobem koupit.

V případě výherního tiketu se výhra připisuje ve formě bodů do žebříčku turnaje, kde byl tiket uložen. Výhry se tak nepřipisují k zůstatku.

Každý turnaj se hraje na jiné časové období, které je viditelné u každého turnaje v sekci Kurzy. Pokud uživatel obsadí pozici v žebříčku, která garantuje v popisu žebříčku nějakou výhru, má uživatel po ukončení a vyhodnocení turnaje na tuto výhru právo. Hrát se může o hmotné ceny nebo skutečné peníze.

Online a bez hazardu - to je Tipface. Již v pondělí 13.5.2019 startují dva nové turnaje jen pro české a slovenské uživatele.

 

Podobné články