Hodnost - cesta ke slávě a odměnám
13. 05. 2019
9962 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Účast v soutěžích a hrách není vždy jen o přímém vítězství v nich. Každý úspěch v soutěži a to i ten nepatrný znamená zkušenosti pro Tvůj herní účet. Zkušenosti zvyšují postup účtu v podobě levelů, které znamenají růst hodnosti. Hodnosti znamenají odměny a nové možnosti.

Každý výherní tiket znamená XP (zkušenosti). To platí i pro umístění v různých soutěžích a turnajích. XP můžete získat také pomocí Trezorů nebo si aktivovat bonusy a získávat je výrazně rychleji.

Získávání XP znamená postupné získávání nových levelů a dostatečný počet levelů zase znamená novou hodnost. Od hodnosti Rookie můžete vystoupat až na úroveň World Class. Přehledně vše vyčtete se sekci HODNOSTI v levém menu.

Nová hodnost neznamená jen odměnu viditelnou v seznamu hodností, ale také achievement, který Vám otevře určité trezory. Důvod je prostý. Čím vyšší level máte, tím více XP k dosažení dalšího levelu potřebujete. Tudíž 10.000 XP pro nováčka znamená skok o několik pozic, ale pro uživatele s hodností MASTER, se jedná jen o drobný přídavek. Achievement určený pro určitou hodnost tak určuje,komu jsou různé Trezory určené. Neplatí však vždy. Každý Trezor nabízí a naopak vyžaduje něco jiného.

 

Podobné články