Online ruleta začíná!
30. 05. 2019
1807 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Online ruleta na Tipface opět startuje již v pátek minutu po půlnoci. Ruleta je spotřebitelská soutěž na Tipface a nevyžaduje žádný vklad do hry. Hrát jí můžete naprosto zdarma a výhrami jsou Kredity či XP pro Tvůj uživatelský účet. Můžeš si tak účet vylepšit nebo získat výhodu v jiných soutěžích. Celý princip hry si můžete přečíst v celém článku nebo v herním plánu umístěném v pravém horním rohu rulety.

Online ruleta od Tipface je spotřebitelská soutěž, která připomíná vzhledem i základní funkčností klasickou hazardní ruletu, avšak se liší v klíčových principech hry. Na online ruletu Tipface není možné použít žádný vklad do hry ani vyhrát žádné finanční odměny.

Online ruleta od Tipface slouží výhradně pro zábavu a pro získání výhod pro uživatelský účet sociální sítě Tipface.

Princip hry: Uživatel má k dispozici každý den od 00:00:01 hod. 5000 virtuálních žetonů, které může použít k označení různých variant hry a jeho úkolem je, aby do půlnoci nahrál výhrami co nejvíce bodů. O půlnoci se výše nahraných bodů ukládá do žebříčku a tento postup se opakuje každý den až do konce soutěže. Uživatel, který se udrží v žebříčku na pozici zaručující odměnu v podobě Kreditů či XP, získá tuto výhru automaticky 7 dní po ukončení soutěže.

Umístění v žebříčku neznamená jen výhry v podobě Kreditů či XP, ale také achievementy, které opět mohou vylepšit Váš herní účet. Online ruleta na Tipface začíná 31.5.2019 v 00:00:01 hod.

Podobné články