Novinky pro měsíc červen
nové služby
02. 06. 2019
18283 Shlédnutí
od TIPFACE.com

V květnu jsme po čtyřech letech přesunuli Tipface na hlavní verzi a během dvou týdnů jsme odvedli velký kus práce. Nová grafika, rychlé vyplácení, spoustu soutěží a her. Červen bude nabitý a měli bychom podle plánu dokončit všechny naše plány, vychytat pozůstatky chyb z beta verze a Vy už se nyní můžete podívat na změny, které Vás zasáhnout už v příštích hodinách a dnech. 

Od 10. května uběhly jen tři týdny a na první pohled jsme pro Vás změnili řadu věcí. Nabízíme každý den spousty soutěží a her, přidali jsme trezory a hotovost je možné vybírat bez limitů každý den. Tipface zdobí nová grafika i přehled a změny pravidel. Spustili jsme také online podporu pro nové uživatele, kteří jí mohou využívat již od 10.5.2019 a co nás čeká v červnu?

Už v první polovině června mají k dispozici online podporu každý všední den úplně všichni uživatelé (i uživatelé z BETA verze) a to s velmi přehledným a obsáhlým manuálem. Pomůžeme postupně uživatelům pomoci s případnou reklamací výběru, ověření účtu, vyplacení turnaje či jiným problémem, který mohl během BETA verze nastat a který jsme sami neopravili. 

Všem našim partnerům z řad uživatelů jsme připravili speciální rozhraní, přehled a nepřetržitý online kontakt.

V příštích hodinách upravíme online ruletu, kterou jsme museli na 48 hodin pozastavit, přidat nové funkce a zjednodušit grafiku. Online ruleta se nově bude vyplácet automaticky každých 30-45 dní. Delší termín již mít žádný stůl nebude.

Nahráváme nové achievementy, kdy získáte odznak i za nahrání profilové fotky a takové detaily mohou rozhodovat o otevření či neotevření trezoru. Samozřejmostí jsou zcela nové trezory již začátkem prvního červnového týdne. Tentokrát již nabídnou odměny obchodní partneři Tipface.

V neposlední řadě opět spustíme GLOBÁLNÍ DISKUZI a umožnímě našim uživatelům komunikovat veřejně se všemi uživateli různých jazykových verzí!

Víme, že přechod z BETA verze ještě doprovází určité "porodní" bolesti v různých částech Tipface, ale věříme, že progress je jednoznačně viditelný a že během června a července nabídneme nejlepší služby na trhu.

Hodně zábavy přeje Tipface.

 

Podobné články