Wimbledon - kvízová soutěž startuje!
03. 07. 2019
5035 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Soutěž Pyramida tentokrát spouští další kolo v duchu Wimbledonu. Čeká Váš řada snadných, ale i záludných kvízových otázek. Každý uživatel má každý den vylosovanou jinou otázku, avšak ze stejné databáze. Šance jsou tedy stejné, pokud budeš hrát pravidelně. Každý den můžetš odpovědět na dvě otázky zaměřené na tenisový turnaj Wimbledon. O co budete hrát? To si můžete přečíst v celém článku.

Hlavní výhrou je 50 Euro a 10 nejlepších si rozdá výhry od 10 do 25 Euro. Další uživatelé získají Betcoiny nebo Kredity. Hlavní výhrou jsou však achievementy, které získáte za umístění a pomohou otevřít skvělé trezory v srpnu. Tyto trezory zajistí naši obchodní partneři a jedná se o věcné ceny. Více napovíme až na konci měsíce července.

Upozorňujeme,, že je zakázáno zakládat více účtů nebo použít více herních účtů z jedné domácnosti. Jsme dobří detektivové a porušení pravidel může znamenat blokaci účtu. Věříme, že Vás bude Pyramida bavit a změříte síly se sázkaři z ČR a SR pro které je tato soutěž určena. Hodně štěsté a zábavy přeje Tipface.

Podobné články