TIPFACE - Návod a video
nové služby
10. 07. 2019
26213 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Registrací na Tipface jste získali možnost sdílet své výhry, prohry, informace a tipy se sázkaři z celého světa. Získali jste také sportovní zpravodajství, zákulisní informace, možnost nákupu či prodeje svých tipů a také možnost účastnit se našich spotřebitelských soutěží. U některých soutěží rozhoduje náhoda a některé ovlivňují jen Vaše vědomosti. Pusťte si video a přečtěte si základní informace v celém článku.

Tipface není jen hra nebo jen sociální síť. Není to ani další sázková kancelář. Tipface je nová dimenze pro sázkaře, která ze sázení nedělá hazard, ale především zábavu. Jen na Tipface totiž můžete ušetřit peníze, které byste věnovali do sázek a přesto se pobavíte, zasoutěžíte si o skvělé ceny a měříte síly či vědomosti s ostatními sázkaři. 

 
Základní preview v novém videu: 
 
 
 
Tipface je především sociální síť pro sázkaře. Registrací u nás získáš především možnost navazovat kontakty, sdílet výhry či prohry, nabídnout své tipy na sázky k prodeji nebo je naopak od jiných sázkařů nakupovat a také se můžeš každý den účastnit našich spotřebitelských soutěží.

Všechny naše soužete jsou bez vkladu, hazardu a většina přesto o skutečné peníze či věcné ceny!

 

CO MÁM NA TIPFACE DĚLAT A PROČ BYCH HO MĚL VYUŽÍVAT?

Zaregistroval ses. To je první krok. Nyní pozvi pár svých kamarádů, kolegů či přátel. Můžete spolu navázat kontakt (vyhledej si přátele podle přezdívky nahoře ve vyhledávači a přidej jej do přátel) a sdílet zde mezi s sebou nejen své prohry, rady, tipy či výhry, ale také můžete založit vlastní tým a účastnit se našich soutěží zdarma a o skutečné peníze. 

 

Díky Tipface můžeš:

1) oddělit svůj koníček (sázení - prohry a výhry) od ostatních členů rodiny či přátel, kterým nechceš ukazovat své tikety a přesto chceš využívat služeb sociální sítě. 

2) získat přehled a informace o sportu či sázení a tipech na sázení

3) hrát a soutěžit v různých soutěžích každý den o tisíce korun

4) měřit síly s ostatními sázkaři z celého světa a navazovat s nimi kontakty

5) sbírat zkušenosti, získávat hodnosti a odemykat různé odměny

6) získávat achievementy (odznaky za dosažené milníky ve hře) a tím otevírat Trezory, který každý měsíc nabízí nové odměny (skutečné peníze nebo hodnotné věci)

7) prodávat nebo nakupovat své tipy v Betmarketu. Tipface měří detailně statistiky každého brokera a tyto data jsou veřejná. Můžeš prodávat tipy za tebou stanovenou cenu a peníze dostaneš jen a pouze tehdy, pokud uživatel odběr nezruší. Tipface garantuje jako arbitr spokojenost obou stran.

 

Hlavním důvodem je zkrátka to, že na Tipface můžeš navazovat kontakty neprohraješ nikdy žádné peníze. Přesto můžeš sázet, hrát si a bavit se sázením celý den a to vše zdarma. Pokud si zaplatíš symbolických 80 Kč měsíčně, získáš neomezené možnosti. 

 
 
Pár tipů a rad na závěr:
 
1) Doporučte Tipface svým kamarádům, kolegům a známým. Po prázdninách můžete vložit jejich registrační email a pokud se email bude vázat k registrovanému uživateli na Tipface, získáte odměnu v podobě Eur (dokončujeme affiliate program). Navíc získáte kamarády a kolegy, kteří mohou být součástí týmu. Tipface totiž umožňuje také sázení na sport v sekci Kurzy v týmových soutěžích (týmová soutěž opět již v srpnu!), kde získáváte body společně a výhru si také poté společně dělíte.
 
2) Uvažujte o aktivaci Bonusů a předplatného. Samozřejmě tím podpoříte náš projekt a jeho rozvoj. Nicméně prozatím všechny Jackpoty v Korunce padly při aktivaci automatického uložení čísel a XP bonus za pár jednotek korun Vám rychleji přivede nové hodnosti, které Vám otevřou nové možnosti a výhody pro zisk soutěží.
 
3) Tipface je postavený tak, aby se vyrovnával rozdíl mezi nováčkem a uživatelem, který je na Tipface již dlouho. Například různé trezory jsou určené pro různé levely (pro nováčky i pro veterány) a Kredity, které násobí potenciální výhru mizí jak v případě výhry, tak v případě prohry. Výhrou se nezvyšuje nikdy zůstatek a tak i ten, který si Kredity šetří, je musí jednou zákonitě vypotřebovat a začíná znovu. 
 
4) Předplatné a bonusy. Řada z těchto bonusů věnuje uživatelům výhodu, ale stále jsou naše hry a soutěže F2P (Free to play). Peníze v žádné soutěži nerozhodují a bonusy Vám zajistí jen větší komfort ze hry (nemusíte tak často účet obsluhovat)
 
5) každý turnaj má své limity. Například denní limit potenciálních výher v aktivních tiketech a mnozí se diví, jak může jeden uživatel skočit v žebtířku i o 100.000 bodů, když je denní limit 50.000. Někteří uživatelé vsadí jeden tiket minutu před půlnocí a po půlnoci stejný tiket zopakují..
 
 

 

Podobné články