Hra Králů - další skvělá soutěž spuštěna
10. 07. 2019
11684 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Hra Králů je hra, kde není možné vyhrát žádné peníze, ale můžete získat ocenění, stovky tisíc XP (zkušeností) či Kreditů pro Váš herní účet či achievementy, což Vám umožní odemknout řadu skvělých výher a odměn za nové hodnosti nebo za otevření trezorů.

Hra Králů nabízí kurzovou nabídku v sekci Kurzy, kde každý uživatel může uložit jeden tiket zdarma a nebo tikety s bonifikací do výše 100 Kreditů za den. Vyhrát může uživatel za jeden den maximálně 5000 bodů do žebříčku. Dále můžete odpovídat na sportovní otázky, kdy za správně uhodnutý tip získáte body do žebříčku. 

Žebříčky jsou týdenní, měsíční a celkové. Zatímco týdenní a celkový žebříček rozdává tisíce XP, tak měsíční žebříček rozdává Kredity. Hra Králů přináší tedy řadu výhod pro celý herní účet a odemyká skvělé odměny pomocí nově dosažených hodností.

Achievementy jsou nově napojené i na Hru Králů a umístění v žebříčku Vám tedy od srpna pomůže otevřít řadu nových trezorů.

Odměny za umístění v žebříčku se vyplácí zcela automaticky ihned po vyhodnocení všech otázek daného týdne. Hra Králů také od sprna nabídne cesty, které si můžete odemykat za získané body nebo karty.

Hodně zábavy přeje Tipface!

 

Podobné články