30 dní Premium zdarma
26. 07. 2019
22193 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Během letních prázdnin, kdy je většina našich uživatelů na dovolené se zaměřujeme na poslední dokončení některých částí a nedostatků, které nám na Tipface ještě zůstaly z čtyřleté beta verze. Dále připravujeme pro září další velký projekt přímo souvisejícím s Tipface. Z těchto důvodů jsem darovali  všem uživatelům 30 dní Premium účtu zdarma. Co to znamená?

Základní funkce Tipface i některé soutěže a hry jsou pro uživatele dostupné zcela zdarma. Neomezené funkce uživatelského účtu však doprovází symbolický poplatek ve výši necelých 80 Kč měsíčně. Všem uživatelům plošně jsme darovali tak 30 dní zdarma, aby si mohli během léta odpočinout, počkat na naše vylepšení a nové hry i soutěže. Případně si pořádně Tipface projít a otestovat.

Změnili jsme na Vaše přání také předplatné týkiající se PREMIUM účtu. Nyní si jej můžete opět přepdlácet měsíčně a ne čtvrtletně jako tomu bylo doteď.

Užijte si léto a po prázdninách Vám rádi představíme ještě daleko efektivnější a kompletně dokončený Tipface! Hodně zábavy přeje celý náš tým. Děkujeme a těšíme se opět na veřejná fóra a komunikaci s Vámi.

Podobné články