Představujeme hru s finančním vkladem: Risk Tipface
18. 09. 2019
11479 Shlédnutí
od TIPFACE.com

Tipface je a bude vždy hrou bez jakéhokoliv vkladu. Zájem o finanční vklady je však poměrně vysoký a tak i my přicházíme s částí, která bude určená pro riskování finančního vkladu. Právě během září ladíme poslední detaily grafiky pro náš nový projekt s názvem Risk. Jak to bude fungovat, kdy a je možné to vyzkoušet?

Risk Tipface je úplně nový projekt naší skupiny a nabízí možnost hrát 24 hodin denně a 7 dní v týdnu soutěž, která zkrátka nikdy nekončí. Můžete si vybrat různé vklady a ve speciální animované hře vyhrávat každých několik vteřin skutečné peníze.

Na Risk Tipface nebude rozhodovat prvek náhody, ale Vaše vědomosti a rychlost Vaší odpovědi. Odpovědi budou veřejné a tak plně pod kontrolou všech uživatelů! Budete s námi sledovat různé přenosy a budeme se ptát na již odehranou část hry nebo odpovídat na otázky ze světa sportu.

Co stojí za zmínku? Tento projekt:

  • je umístěn na úplně nové webové adrese a můžete jej tak oddělit od Tipface
  • má vlastní platformu a grafiku. Celá hra je přizpůsobena tak, aby sázka mohla být uzavřená do 3 kliknutí. Web je tedy velmi prostý, jednoduchý a vizuálně propracovaný
  • výhry se připisují automaticky každých 30 vteřin a výplaty probíhají zrychlenou platební bránou do 24 hodin
  • přihlásit do hry se můžete stejným účtem jako na Tipface
  • hrát můžete malou hru od 10 Kč a také hru s 1000 Kč vkladem
  • i zde platí, že Tipface nebude vydělávat na prohrách uživatelů. Uživatelé hrají proti sobě. Více informací poskytneme s herním plánem již brzy.
  • Projekt je plně kompatibilní se všemi zařízeními včetně mobilních telefonů, tabletů apod.

 

Hra je již plně dokončená. Probíhají poslední grafické úpravy a testování serverů. Hru spustíme mezinárodně v anglickém jazyce i češtině a již tento týden si budete moci vyzkoušet podobné otázky, které budou součástí této hry a to v naší Střelnici.

 

Podobné články