Zásadní změny na Tipface pro rok 2020
18. 01. 2020
1895 Shlédnutí

Provozovatel v osobě americké společnosti Tipface, Inc., se dostatečně neosvědčil a tudíž jsme se jakožto tvůrci zmíněného projektu rozhodli pro ukončení spolupráce a nahrazení stávajícího provozovatele ryze českým právním subjektem.

Vážení uživatelé,jak jsme vás již koncem minulého roku informovali,dochází v tomto roce ke změně provozovatelského subjektu multiplayerového projektu Tipface. Provozovatel v osobě americké společnosti Tipface, Inc., se sídlem Greentree Drive 160, Dover, Delaware 19904, USA. ID: 573030705 se dostatečně neosvědčil, především pak v oblasti komunikace s uživateli a tudíž jsme se jakožto tvůrci zmíněného projektu rozhodli pro ukončení spolupráce a nahrazení stávajícího provozovatele ryze českým právním subjektem.

Z tohoto důvodu vás nyní žádáme, v případě že máte jakékoliv požadavky, připomínky či doporučení a to jak k odcházejícímu provozovateli tak k nám jakožto k tvůrcům projektu, obraťte se prosím na naši podporu, která již nespadá pod provozovatele Tipface,Inc, nýbrž přímo pod vlastníky projektu Tipface. Budeme se obratem snažit reagovat na vaše podněty a případné požadavky řešit přímo s provozovatelem. V současné době provádíme kontrolu komunikace mezi vámi a dosavadním provozovatelem stránek a ty z vás, jejichž požadavky, dotazy a připomínky nebyly dosud vyřešeny, budeme postupně kontaktovat a budeme tyto řešit podle jejich naléhavosti.

Z těchto důvodů také nevyhlašujeme nyní na Tipface žádné nové turnaje a soutěže a to až do ukončení a vyhodnocení těch stávajících vyhlášených ještě původním provozovatelem.

O nově vyhlášených turnajích a soutěžích budete včas informováni jak na našich stránkách tak prostřednictvím e-mailu.

Mějte tedy prosím strpení.

 

No a na co se můžete v tomto roce na Tipface těšit?

Především na zcela nové typy turnajů a to jak pro kurzové sázení, tak pro číselné hry nebo dovednostní a vědomostní soutěže, které jsme se rozhodli také zařadit do nabídky.

Vzhledem k velkému množství nových partnerů, kteří přislíbili spolupráci, se pak můžete těšit na hodnotné výhry v jednotlivých výherních žebříčcích a především na jejich velké množství.

Stále však platí a platit bude, že se na Tipface hraje bez jakéhokoliv vkladu.

 

Tým tvůrců Tipface

Podobné články