Jaro přichází a nová tvář Tipface s ním
01. 03. 2020
1271 Shlédnutí
od Tipface

Nové informace o tom, co se děje na Tipface a co Vás zanedlouho čeká

Vážení uživatelé projektu Tipface, 

během února 2020 byly konečně ukončeny veškeré soutěže a turnaje vyhlášené ještě bývalým provozovatelem, který se v minulém roce dostatečně nevěnoval projektu a to s sebou přineslo určité komplikace, především pak ve vyhodnocování jednotlivých výherních žebříčků, které se nyní snažíme zpětně uzavírat a připisovat ceny jednotlivým výhercům.

 

Jak jste si již určitě v posledních dnech všimli, dochází k postupným změnám v přístupu k jednotlivým soutěžím a v principech her jako takových. V těchto změnách budeme i nadále pokračovat a to s cílem zcela změnit a především zkomfortnit přístup hráčů k celkové nabídce Tipface.

 

Můžete se například těšit na zcela novou hru Pipeline, jejíž tvorbu jsme avizovali již na podzim 2019. Jedná se o zcela nový typ hry, která je z hlediska možnosti rychlého dosažení výhry hráčsky velmi atraktivní a zcela určitě vás zaujme i její grafické a animační zpracování, které je zcela odlišné od současného grafického prostředí Tipface. Právě možnost dosažení v podstatě okamžité výhry a především pak vysoká výhernost dělají ze hry Pipeline nástroj, prostřednictvím kterého se může hráč umístit na předních příčkách výherních žebříčků a tím získat atraktivní ceny, které do soutěží věnují naši partneři.

 

Tímto jsme naznačili, jakým směrem se bude ubírat oceňování výherců jednotlivých turnajů a soutěží, které v budoucnu Tipface vyhlásí. Proto je nyní nutné věnovat změnám na našich stránkách dostatečnou pozornost a účastnit se soutěží a turnajů a to i přes to, že jsme do jednotlivých výherních žebříčků zařadili nyní pouze ceny v podobě herních kreditů popřípadě betcoinů. Právě velký počet kreditů na kontě hráče bude do budoucna hlavním klíčem k úspěšnosti a dosažení co nejvyšší pozice ve výherním žebříčku, který bude již spjatý s výhrou v podobě peněžního poukazu.

 

Takto oceněných pozic ve výherním žebříčku bude minimálně sto, takže šance na výhru zde bude opravdu veliká a i vlastních soutěží a turnajů bude vyhlašováno mnohem více než jak tomu bylo v minulosti.

 

Velmi zásadní změnou pro jednotlivé hráče bude mimo jiné také možnost účastnit se v rámci Prémiového účtu sekce Betmarket, kdy zcela automaticky, pokud si to samozřejmě bude hráč přát, budou jeho úspěchy ve hře zrcadleny a graficky zpracovány ve zmíněné sekci. V Betmarketu je pak možné nabídnout své tipovací a herní úspěchy ostatním hráčům, kteří o takovou službu projeví zájem a to po určité časové období za finanční provizi. Prostřednictvím Tipfacu tedy nejen, že můžete do budoucna získat zajímavé výhry v podobě peněžních poukazů, ale můžete zde i prodávat své herní úspěchy ostatním uživatelům, kteří se rozhodnou kopírovat váš způsob hry.

 

Dnes jsme tedy zmínili pouze některé ze změn, které vás na Tipface do budoucna čekají a doufáme, že to budou změny příjemné.

 

Zachovejte nám tedy prosím přízeň, hrajte s námi i nadále a sledujte, s jakými novými změnami Tipface přichází.

 

Váš Tipface team

Podobné články