Nápověda

Sociální síť TIPFACE je určena pro sázkaře, bookmakery a sportovní nadšence. O Co vlastně jde, jak to funguje a co můžete získat? To podstatné si můžete vyčíst v těchto pěti krocích:

 

BETPOINTY:

 

  • jsou základní jednotkou projektu. Každý den obdržíte od TIPFACE za pouhé přihlášení 40 Betpointů (vždy jednou od půlnoci do půlnoci, případně za další úkoly charakterizované v levém sloupci „Betpointy“).
  • jsou virtuální měnou na naší sociální síti a můžete si je směnit na Kredity (v pravém horním rohu „směnárna“), které slouží jako vklad k nehazardním sázkám v sekci TIPOVÁNÍ o skutečné výhry. Výhry jsou různé a liší se turnaj od turnaje. Seznam výherje vždy uvedenéý v žebříčku turnaje. Betpointy můžete také využít k nákupu v našem Eshopu i s kombinací Discountu.

 

 

TIPOVÁNÍ:

 

  • každý měsíc probíhá několik soutěží.
  • vkladem sázek jsou Kredity.
  • výhry se nepřipisují k zůstatku na účtu. Výhrou na tiketu jsou body do žebříčku a podle umístění v žebříčku jsou následně vyplaceny finanční či jiné výhry.
  • turnaje jsou určeny pro jednotlivce i pro týmy tvořené uživateli na Tipface. Výhry v turnajích jsou finanční, hmotné nebo o XP (zkušenosti), které také zaručují následně zisk (o xp více zde).
 

 

SOUTĚŽE:

 

  • Tato sekce nabízí řadu soutěží o finanční či hmotné výhry. Hrát můžete od číselných her, sportovních kvízů až po tipy na výsledky. O finanční výhry, vstupenky, mobilní telefony, letenky nebo notebooky a další ceny soutěžíme každý den! 

 

 

RENTA:

 

  • Umístěte se pravidelně v co nejvíce turnajích na nejlepších místech a získávejte XP (více zde). Stoupejte pak v žebříčku Síně slávy a zajistěte si RENTU! Získávejte pravidelně až tisíce Eur nebo hmotné ceny!
 

 

ESHOP:

 

  • Eshop nabízí několik produktů, které lze získat za virtuální měnu Betpointy. Nelekejte se vysokých cen v Eshopu. Na produkty je možné uplatnit i Discount, který vyhráváte v různých turnajích a soutěžích. Discount získáváte i za výherní tiket nebo za XP.

 

 

ODMĚNY:

 

  • Novým uživatelům se hodí každý kredit nebo Discount, proto byste neměli přehlédnout možnost doporučit svým přátelům TIPFACE. Využijte své sociální sítě, emaily či kontakty a sdílejte Tipface mezi přáteli za Kredity, Betpointy či Discounty. 
 

 

Máte nějaké další dotazy? Neváhejte kontaktovat podporu zde.

 

 

Získejte odměny
Doporučte Tipface přátelům a vydělejte si! Dostanete 10000 kreditů za každé úspěšné doporučení. Nebo sdílejte naše reklamní sdělení na Facebooku.