Experience - XP

XP znázorňuje úroveň zkušeností (dále jen „xp“ - experience), kde uživatel může získat 1-999 levelů. Každý následující level vyžaduje více bodů k dalšímu postupu. Pro získání každého jednotlivého levelu, který by posunul účet na další úroveň, může uživatel využít několik možností:

  1. Vítězné tikety – Přesný počet xp za každý vítězný tiket se vypočítává podle interního vzorce. Rozhodujícím faktorem je však výše kurzu. Tento postup omezuje uživatele, kteří ukládají sázky za tisíce Kreditů.
  2. Umístění v žebříčku turnaje – Za každé umístění v žebříčku získá uživatel po ukončení a vyhodnocení turnaje určitý počet xp. Vítěz získá vždy 1000-150.000 xp (záleží na prestižnosti turnaje) a za každé horší umístění získá uživatel o 10% méně (tzn. 2. místo 900 xp, 3. místo 810 xp atd.). O jakou výši XP se v turnaji hraje, je viditelné hned v přehledu každého turnaje zvlášť.

 

Co získám s vyšším levelem?

 

  • Prestižní turnaje – uživatelé s určitým levelem budou zváni na TURNAJE MISTRŮ či MISTROVSTVÍ SVĚTA o prestižní ceny a o desetitisíce euro. Tyto turnaje se konají 1x za rok.
  • Luxusní zájezdy, výlety a odměny – uživatelé s nejvyšším levelem (minimálně však level 50) získávají nejrůznější odměny v podobě zájezdů, letenek, vstupenek, voucherů nebo možností směnit přednostně Betpointy na finanční hotovost.
  • Renta - nejlepší uživatelé si zajistí každý měsíc rentu ve výši nekolika set euro. 
  • Získat pozici Bookmaker pro hazardní část, kterou představíme v prvním čtvrtlení roku 2017. Tato pozice garantuje nesporné výhody k pravidelnému zisku.
Získejte odměny
Doporučte Tipface přátelům a vydělejte si! Dostanete 10000 kreditů za každé úspěšné doporučení. Nebo sdílejte naše reklamní sdělení na Facebooku.