Tvorba týmů

 

V nehazardní části má uživatel možnost soutěžit sám za sebe nebo vytvořit tým a účastnit se týmových soutěží. Tým je možné založit v sekci HOME | MŮJ TÝM (v levém menu). Každý uživatel může založit svůj tým a pozvat do něj až 8 členů. 

 

Jak tým založit?

Je to jednoduché. Stačí kliknout na sekci "můj tým" , napsat název týmu a potvrdit. 

 

Jak se do týmu přidat?

Kapitán týmu vám může zaslat pozvánku a to i v případě, že nemáte uzavřené přátelství. Pokud pozvánku nemáte, musíte založít vlastní tým nebo oslovit jiné uživatele například v Globální diskuzi či na chatu. 

 

Jak funguje princip týmů?

Členové přihlášení do soutěže hrají danou týmovou soutěž za sebe jako každou jinou. Rozdíl je v tom, že výhry přihlášených uživatelů se sčítají v rámci dané soutěže dohromady a tým stoupá v žebříčku dané soutěže. Výhry se nakonec dělí mezi uživatele v týmu, kteří jsou přihlášení do soutěže.

 

Kdo je kapitán týmu a jaké má možnosti?

Kapitán týmu může oslovit ostatní uživatelé (posílat pozvánky) nebo naopak uživatele vyhodit v sekci Členové. V sekci Management může kapitánská práva předat jinému uživateli, změnit logo či obrázek týmu. 

 

Kdy je možné uživatele vyhodit? 

Kdykoliv. Pokud však uživatel vhyodíte z týmu, příjdete o všechny body, které kdy týmu nahrál v jakékoliv soutěži. Pokud uživatel odejde z týmu dobrovolně, zůstanou týmu všechny body. Jedná se o ochranu uživatelů i týmů pro případ, že by odchod uživatele byl čistou finanční kalkulací z jedné stran. Pokud bude uživatel vyhozen 30 dní do skončení týmové soutěže, má právo požádat Tipface o vrácení do týmu. Tyto případy Tipface posuzuje individuálně a do týmu může zasáhnout, pokud vzniká podezření, že byl hráč z týmu vyhozen z důvodu kalkulace výher.

 

Kolik uživatelů může být v týmu?

Počet uživatelů je prozatím pevně dán na počet 8. 

 

Kolik uživatelů může soutěžit v jedné soutěži?

Každá soutěž má maximální povolený počet členů. Zatímco jedna soutěž je určena pro maximálně 2 hráče, druhá soutěž může být určena pro týmy až s 6 členy. Minimum členů u každé soutěže je počet 2. 

 

Proč může mít tým až 8 uživatelů, když je většina soutěží určena pro menší počet uživatelů?

Týmy mají také od dubna svůj XP žebříček. Týmy s vyšším počtem členů mohou lépe rozložit své Kredity a soutěžit ve více soutěžích najednou. Týmy s vyšším počtem mají vyšší šanci posbírat více XP a patřit tak mezi nejlepší týmy na světě. Nejlepší týmy získají od června rentu v podobě pravidelného příjmu ve stovkách Eur měsíčně! Kapitán týmu rozděluje své hráče do různých soutěží. Uživatelé pak mohou Kapitánovu výzvu přijmout nebo odmítnout.

 

Jak se vyrovnají síly mezi početným a malým týmem v soutěžích?

Každá soutěž má denní limit sázek. Například každý tým může v soutěži X prosázet za den maximálně 400 Kreditů. Tento limit se dělí na počet uživatelů v týmu přihlášených do soutěže. Tzn. tým XY má 8 uživatelů v týmu, kapitán tohoto týmu pozve 4 vybrané hráče do turnaje X a s tímto počtem mají každý den od půlnoci do půlnoci možnost uložit sázky do výše 100 Kreditů v této soutěži. Zatímto tým, který do soutěže vstupuje s počtem 2 hráčů, má každý z uživatelů limit sázek 200 na den. 

 

Je výhodnější mít menší nebo větší tým?

Všechny varianty mají plusy i mínusy a každý uživatel si musí zvolit správnou strategii. To dělá tuto sekci zajímavou. Větší tým má vyšší rozmanitost (každý sázkař sází jinak) a vyšší šanci hrát ve více turnajích. Tím může týmu lépe zajistit rentu, kterou spouštíme od června. Menší tým bude pravděpodobně lépe spolupracovat a hrozí méně "zlé krve" v týmu či zášt vůči kapitánovi, který volí své hráče do turnaje. 

 

Je výhodnější přihlásit do soutěže více hráčů nebo maximální počet?

Denní limit se dělí na počet uživatelů v soutěži. Při vyšším počtu je drobná výhoda v tom, že 4 hráči nasbírají více Kreditů než hráči 2 a limit snadněji vyčerpají. Na druhou stranu menší počet uživatelů v turnaji také znamená vyšší výhru. Výhra v turnaji za umístění v týmové soutěži se dělí na počet uživatelů přihlášených v týmu.

 

Když vlastním 8 členný tým a naši 3 hráči vyhráli finanční hotovost, kdo jí získá?

Finanční výhru vždy získají rovným dílem uživatelé, kteří v soutěži soutěžili až do jeho vyhodnocení. Samotný tým získá XP do žebříčku týmů, medaile na svůj profil, prestiž a další bonusy, které představíme až v rámci soutěží koncem roku 2016.

 

Kdy je možné soutěžit?

Každý měsíc započíná nový týmový turnaj, který trvá vždy 3-9 měsíců (v závislosti na výši výher) hraje se i o 50.000 Euro. 

 

Nedaří se mi sehnat tým!

Můžete využít možnosti "Nábor", kterou naleznete v sekci "Můj tým" a podat inzerát s požadavkem o přijetí do týmu. Kapitáni jiných týmů vás uvidí a mohou si vás do týmu vybrat. V případě zájmu vám zašlou pozvánku, která je hned viditelná v sekci ""Můj tým" (pokud byla nějaká zaslána). V inzerátu můžete sdělit nějaké informace o sobě. Například jak dlouho tipujete nebo jaký sport sázíte nejraději. Můžete také podat přihlášku do týmu, který v této sekci místo nabízí.

 

Nedaří se mi sehnat hráče do týmu!

Můžete využít možnosti "Nábor", kterou naleznete v sekci "Můj tým" a podat inzerát s požadavky týmu, který uvidí všichni hráči, kteří hledají tým. Případně můžete využít seznamu hráčů, kteří aktivně tým hledají.

 

Nástroje pro tým?

Tipface umožňuje ostatním členům sledovat aktivitu a podrobné statistiky ostatních uživatelů v rámci týmu. Můžete tak sledovat své spoluhráče a určovat, zda si zaslouží být v týmu.

 

Získejte odměny
Doporučte Tipface přátelům a vydělejte si! Dostanete 10000 kreditů za každé úspěšné doporučení. Nebo sdílejte naše reklamní sdělení na Facebooku.