Puzzle

Soutěže Puzzle jsou novinkou na Tipface. Uhádněte jako první, kdo je znázorněn na skrytém obrázku v soutěži a získejte odměnu pro sebe! Vyhrává ten uživatel, který odpoví správně na otázku jako první a ve správném znění! Každý den se odkryje jedna část obrázku. Nemusíte hádat hned první den, protože obrázek se skládá z 30-ti částí, ale samozřejmě dlouho neotálejte, protože Jackpot vyhraje jen jeden!

 

O co se hraje?

Hlavní výhra je vždy znázorněna nad obrázkem. Výhra se snižuje o 10% každým dnem nebo každou využitou nápovědou. Hraje se o finanční výhry ve výši od 100 do 2000 Euro.

 

Kdy mohu odeslat svůj tip?

Tip na správnou odpověď můžete odeslat jen jednou, proto dobře zvažte, zda si jste odpovědí jistí!

 

Jak mohu vyhrát?

Uhodnout soutěžní otázku jako první a to ve správném formátu. V případě podežření z podvodu jsou účty bez varování zablokovány a diskvalifikovány ze soutěže.

 

V jakém formátu mám odpověď napsat?

Tip na správnou odpověď odesílejte v celém názvu a s diakritikou. Například: Jan Stejskal, Jan Železný, Dominik Hašek nebo použití celého názvu klubu: Sparta Praha, Jablonec, Real Madrid, Slovan Bratislava atd. Na neúplné odpovědi nebo zkratky typu: Sparta, Slávie, Dukla nebude brán zřetel.

 

Odeslal jsem svůj tip, ale nic se nestalo?!

Vaše odpověď je zaznamenaná, ale odpovědi vyhodnocujeme vždy až následující den. Rozhoduje poté vždy čas odeslání odpovědi. Pokud tedy odešlete tip v 16:35 hod. a soutěž není druhý den ráno ještě vyhodnocena, mohou uživatelé dále tipovat, ale rozhoduje vždy čas odeslání tipu. Nemusíte proto psát hned na podporu. O vítězství nepřijdete.

 

Co když se soutěž nevyhodnotila ani za několik dní?

Pak nebyla Vaše odpověď pravděpodobně správná a do této soutěže již nemůžete zasáhnout. Počkejte si na ukončení soutěže a nový obrázek.

 

Jak mi mohou pomoci indície?

Indície obsahuje vždy jednu informaci, která Vás může dovézt ke správné odpovědi. Nápověda obsahuje většinou jen drobné informace, proto neočekávejte, že po jedné nápovědě uhodnete celou soutěž.. Čím kvalitnější nápověda, tím více stojí! Nápověda může stát 10% z vaší výhry nebo také 50%. Po využití nápovědy se výhra poníží okamžitě.

 

Je jen a jen na vás, zda hned vystřílíte dostupné nápovědy a zkusíte uhodnout jako první soutěžní otázku i za cenu nižší výhry nebo budete raději vyčkávat. Nápovědy přidáváme i během soutěže!