Pyramida

Máte rádi vědomostní soutěže a máte sportovní přehled? Soutěže na Tipface nabízí různé možnosti tipování. Doposud jste znali Tipy na výsledek a nyní velmi oblíbené Puzzle.

 

Nová soutěž „Pyramida“. V této soutěži nevyhrává jen jediný hráč jako u dvou výše uvedených soutěží. Výherců může být několik desítek.

Pyramida je vědomostní soutěž, ve které rozhoduje sportovní přehled jak z moderního sportu, tak z celé sportovní historie. Každý den můžete odkrýt tři otázky. Na výběr jedné ze čtyř odpovědí máte 30 vteřin. Po vypršení časového intervalu se soutěž uzamkne.

Soutěž vždy obsahuje 90-150 otázek a po zodpovězení poslední otázky se soutěž uzamkne a vyhodnotí. Vyhrávají ti uživatelé, kteří se na základě počtu správných odpovědí umístí ve viditelném žebříčku na stránce této soutěže.

 

Každý má stejné otázky?

Ano i ne. Kolo soutěže obsahuje určitý počet otázek, které jsou určené pro všechny uživatel, avšak pořadí zobrazení těchto otázek je zcela náhodné. Zatímco Vy máte dnes otázku týkající se například hokejové Sparty, kolega z týmu má otázku z historie biatlonu. Nikdo není zvýhodněn! Všichni uživatelé mají stejné otázky. Rozdíl je pouze v jejich zobrazení v rámci dnů. Důvodem je samozřejmě ochrana proti podvodnému jednání u více účtů. Výherci budou samozřejmě vždy prověřování na základě používání jedné IP adresy z více účtů. V takovém případě budou účty smazány.

 

Co mohu vyhrát?

Výhry jsou uvedené v žebříčku. Výhry zvyšujeme v dalších kolech soutěže. V tuto chvíli probíhá testování.

 

Jaká jsou pravidla?

1. není dovoleno posílat jiným uživatelům na Tipface jakoukoliv otázku a napovídat. 

2. není dovoleno používat více účtů ze stejné IP adresy k této soutěži. Jestliže v domácnosti používáte Tipface na více účtů i z jiného počítače, nesmíte se účastnit soutěže Pyramida na více než jednom účtu.

3. Je povoleno používat vyhledávačů či jiných vědomostních portálů k zodpovězení otázky (pokud samozřejmě stihnete odpovědět v časovém úseku)

4. Tipface jako provozovatel má právo zablokovat účet nebo diskvalifikovat z této soutěže účet i při pouhém podežření z podvodného jednání a to bez udání důvodu. Soutěž je zdarma tak nevzniká žádnému uživateli žádná újma.

Získejte odměny
Doporučte Tipface přátelům a vydělejte si! Dostanete 10000 kreditů za každé úspěšné doporučení. Nebo sdílejte naše reklamní sdělení na Facebooku.