Pravidla GD

 V rámci zlepšování služeb na Tipface zvyšujeme počet adminů mezi uživateli a apelujeme na uživatele i Adminy k dodržování těchto instrukcí. Porušení jakékoliv pravidla znamená trvalý BAN nebo v případě hrubého porušení pravidla i zrušení účtu. 

 

Pravidla pro uživatele v Globální diskuzi:

 

- Není dovoleno používat silných vulgarismů nebo nadávat ostatním uživatelům. Popichování mezi uživateli na úrovni patři samozřejmě k soutěžení.

- Není dovoleno pokládat dotazy k vyhodnocování tiketů či soutěží.

- Není dovoleno dotazovat se na běžné dotazy týkající se jakékoliv reklamace.

- Není dovoleno propagovat jakýkoliv druh reklamy či služeb mimo služby Tipface.

- Není dovoleno plošně udělovat najednou hromadně dislike a škodit uživatelům.

 

- Je dovoleno dotázat se ostatních uživatelů na službu Tipface, když uživatel nemůže odpověď najít nebo chce o službě diskutovat. Admini nebo jiní uživatelé by v tomto případě měli doporučit prostudování Manuálu. Pokud uživatel nadále pokládá dotazy, může obdržet BAN.

- Je dovoleno propagovat své tipy či umění. Sdílet své tikety nebo analýzu a propagovat svůj účet BetMarketu. V rámci propagování služeb Brokera může uživatel napsat přííspěvek pouze 1x za den.

- Pokud s uživatelem nekomunikuje podpora déle než 10 dní a cítí se poškozen, může v Globální diskuzi slušně vyzvat podporu k odepsání na emaily či vyřešit jeho reklamaci.

 

Jsme samozřejmě jen lidé a Tipface neustále vyvíjíme. Může nastat pochybení z naší strany, které se vždy snažíme vyřešit a naopak odškodnit případnou odměnou v podobě Eur. Přísná pravidla diskuze neslouží k cenzurování komunikace mezi uživateli. Umíme také přijmout kritiku, ale komunikaci na Globální diskuzi chceme udržet na určité úrovni a pokud bychom ke všem uživatelům nepostupovali tímto způsobem, nečetli byste v diskuzi nic jiného než dotazy na služby. Děkujeme za pochopení.

 

Veřejné instrukce pro Adminy:

 

  • - Od 6.3.2017 může Admin z řad uživatelů udělit BAN sám bez účasti Tipface a to na dobu 7 dnů. Kopie příspěvku je po udělení BANU vždy automaticky zaslána na podporu Tipface, kdy Tipface podle svého uvážení zruší, prodlouží nebo rovnou zablokuje účet.
  • - Admin Banem nešětří. Pokud je příspěvek v rozporu z jakýmkoliv pravidlem Tipface nebo má Admin pocit, že diskuze směřuje k porušování pravidel, tak je přímo povinen BAN udělit. Raději BAN udělit a podpora jej následně zruší než BAN neudělit a snížit kredit diskuzi.

 

 

Získejte odměny
Doporučte Tipface přátelům a vydělejte si! Dostanete 10000 kreditů za každé úspěšné doporučení. Nebo sdílejte naše reklamní sdělení na Facebooku.