Předplatné

Každý uživatel má Premium účet po registraci aktivní 7 dní, aby měl dostatek času k testování služeb a různých turnajů. 7 dní je také dostatek času k dobití peněženky, která umožňuje uhradit účet Premium. Pokud aktivní Premium účet skončí a změní se na Free účet, bude uživatel odstraněn z žebříčků u všech soutěží (ruleta, tipy na výsledky, zájezd na Kubu apod.). V tipování bude moci ukládat omezený počet tiketů a hrát jeden turnaj včetně týmové soutěže. Nahrané body však v žebříčku zůstávají.

Verze ZdarmaTipface nikdy nenabídne možnost zakoupení Betpointů ani možnost jinak zvýhodnit účty pomocí financí. Premium účty pouze umožní hrát více turnajů, soutěží a her. Premium účtem může uživatel vyhrát více výher. To je rozdíl mezi verzí zdarma a Premium účtem. Platba za Premium účet je tedy dobrovolná finanční podpora pro rozšíření a vylepšování služeb na Tipface.com. 

 

Jaké služby obsahuje Premium verze:Všechny služby bez omezení jako doposud. Všechny tahy Korunky, všechny stoly rulety, všechny druhý soutěží bez omezení včetně všech turnajů v Tipování, Renta, Eshop apod. Tipface v rámci Premium účtu přidá další turnaje a hry.

 

Jaké hlavní služby obsahuje verze Zdarma:

1) Tipování – Je možné hrát jeden jakýkoliv turnaj dle vlastního výběru. 30 dnů od podání prvního tiketu v tomto turnaji, je možné aktivní turnaj změnit. Po změně turnaje nahrané body v žebříčku zůstanou, ale již není možné v turnaji uhrát další body či zasahovat do dění hry. Můžete tedy vždy vyhrát pouze v jednom turnaji.

2) Korunka – možnost výběru jednoho tahu Korunky dle vlastního výběru. Výběr provedete tak, že si otevřete konkrétní tah a provedete zamčení. Změna tahu můžete být provedena vždy jednou za 30 dní. Možné je i nastavení SuperJackpotu, avšak není zaručeno ani předem oznámeno, o jaké výhry se bude jednat a kdy k losování dojde.

3) Ruleta – Možnost hry jednoho jakéhokoliv stolu. Změna je možná po 30 dnech. Při změně bude uživatel odebrán ze žebříčku o Jackpot. Pro aktivaci stačí zamknout konkrétní soutěž.

4) Tipy na výsledek – možnost hry jedné z vypsaných soutěží. Pokud změníte druh soutěže nebo se změnít Premium účet na Free verzi, Vaše nahrané body zůstanou uložené v systému, ale nebude váš účet viditelný v žebříčku. V žebříčku bude účet viditelný jen u soutěže, kde je účet uzamknut.

5) Eshop je nedostupný

6) Renta je nedostupná

7) Střelnice, Pyramida i soutěže v Globální Diskuzi jsou zdarma

 

Doporučujeme si Premium účet zakoupit hned po nasazení, jelikož umožňujeme pouze 7 dní k jeho prodloužení. Při změně na účet zdarma budou uživatele odstraněni ze všech žebříčků v soutěžích. Body v Tipování zůstanou stejné, bude jen omezeno vsazení a počet tiketů.

 

 

Jaké výhody přinesou uživatelům Premium účet?

Premium účet je dobrovolná platba projektu Tipface ke zdokonalování služeb. Tipface plánuje vylepšit a přidat řadu nových služeb, turnajů, soutěží a her.

 

Kde najdu přehled o tom, zda mám aktivní Premium účet?

Tuto informaci naleznete v pravém horním rohu stránky viz obrázek:

 

Kde si mohu předplatné zakoupit?

 Stačí kliknout na "Předplatné" v pravém horním rohu viz obrázek výše pod červeným znázorněním (vedle směnárny). Následně se vám zobrazí rozcestník, který definuje rozdíl mezi jednotlivým předplatným (samozřejmě v CZ jazyce po zvěřejnění):

 

 

Jak se předplatné platí?

Předplatné se vždy strhává z peněženky.

 

Když mám aktivní předplatné, poruším pravidla a účet je mi zablokován, obdržím peníze zpět?

 Nikoliv. Porušením jakýchkoliv veřejně uvedených pravidel na Tipface, se vzdáváte poplatku.

 

Je možné požádat o vrácení prostředků za registraci z jakéhokoliv důvodu?

Není možné již požádat o vrácení poplatku za Premium účet, a to ani jeho poměrné části.  

 

Tipface nabízí výhry v řádech několika tisíc Euro. Nespočet soutěží, her a zvýšuje neustále počet umístění do žebříčku. Pravděpodobnost, že se uživatel neumístí během roku ani do jednoho turnaje nebo že nevyhraje ani jednou finanční výhru v SuperJackpotu či Korunce, je velmi nepravděpodobná i při vysokém počtu uživatelů. Můžete také pouze sbírat Betpointy a sázet Korunku či Ruletu. Betpointy můžete po roce směnit zpět na finanční prostředky, které jste zaplatili za roční předplatné. 

Hodně zábavy přeje Tipface. 

Získejte odměny
Doporučte Tipface přátelům a vydělejte si! Dostanete 10000 kreditů za každé úspěšné doporučení. Nebo sdílejte naše reklamní sdělení na Facebooku.