Tipy na výsledek - herní plán

tato hra se zabývá tipováním přesného výsledku sportovních utkání či společenských akcí. Ukolem uživatele je, aby do kolonky pod vypsanou otázkou uvedl dle svého odhadu přesný tip na výsledek vypsané události. Označený tip ukládá uživatel bez jakéhokoliv vkladu a účastní se o výhru definovanou na pravé straně i v názvu u každé jednotlivé soutěže.

 

Úkolem hry je, aby uživatel získal požadovaný počet správných tipů, který je vyžadovaný u každé jednotlivé soutěže této hry. Uživatel, který jako první získá požadovaný počet správných tipů, získá definovanou výhru. Podmínkou je, aby uživatel byl pouze jediným výhercem s tímto počtem uhodnutých tipů. Pokud nastane situace, kdy má v současné chvíli požadovaný počet tipů více než 1 uživatel, budou vypisovány další kola otázek až do doby, než zůstane jeden uživatel s nejvyšším počtem uhodnutých tipů.

 

Modelový příklad:

Soutěž o mobilní telefon v hodnotě 100 Eur vyžaduje 2 správné tipy. Patrick, Jane, Thomas tipovali úspěšně druhý požadovaný bod a shodně mají 2 správné tipy. Zbytek uživatelů má v tento moment méně než 2 body. V tomto případě Tipface vypíše další kolo soutěží a stejným způsobem bude pokračovat, dokud nezbyde jediný vítěz s nejvyšším počtem bodů.

 

Návod:

  1. Tipování přesný výsledek - je úkon, kdy uživatel vypíše do kolonky pod položenou otázkou výsledek sportovního utkání dle svého uvážení a to ve formátu s použitým dvojtečky. Například 1:1.
  2. Uživatel má právo na výhru, která je definovaná v popisu soutěže, pokud získá požadovaný počet bodů definovaných v soutěži a zároveň bude jediným uživatelem s nejvyšším počtem uhodnutých bodů.
  3. Uhodnuté body jsou správně uhodnuté tipy na výsledek.
  4. Otázky jsou vypisovány v různé termíny, které si sám určí provozovatel.
  5. Každá jednotlivá soutěž automaticky zaniká bez nároku na vyplacení výhry, pokud není ukončena do 6 měsíců od zahájení žádným výhercem.
  6. Soutěžní otázky se vyhodnotí při vypsání nového kola soutěží.