Střelnice - herní plán

 

tato hra se zabývá tipováním střelce nebo tipováním přesného výsledku sportovních utkání - Úkolem uživatele je, aby do kolonky pod vypsanou otázkou uvedl dle svého odhadu příjmení střelce gólu nebo přesného výsledku vypsané události. Označený tip ukládá uživatel bez jakéhokoliv vkladu a účastní se o výhru definovanou v názvu této soutěže. Výherců může být více a každý uživatel má nárok na celou výhru, která se v tomto případě nedělí na části.

Úkolem hry je, aby uživatel napsal příjmení hráče ve formátu například: “Novak” bez použitý diakritiky, který by podle něj měl být oficiálně zapsán jako střelec gólu v utkání, které je předmětem soutěže. V případě výhry, kterou vyhodnocuje provozovatel, bude výherci při vyhodnocení automaticky vyplacena daná výhra. Případně uživatel napíše přesný výsledek utkání ve formátu například 2:0 nebo přesný čast vstřelení gólů a to v tomto případě ve formátu například: 16. 

 

Návod:

  1. Tipování střelce - je úkon, kdy uživatel vypíše do kolonky pod položenou otázkou příjmení střelce gólu, který bude dle jeho názoru zapsán oficiálně jako autor gólu v utkání, které je předmětem soutěže.
  2. Tipování výsledku - uživatel tipuje přesný výsledek utkání
  3. Uživatel má právo na výhru, která je definovaná v názvu či přímo v otázce, která je předmětem soutěže.
  4. Ve hře a při uložení tipu není použit žádný vklad
  5. Soutěže jsou vypisovány v různé termíny, které si sám určí provozovatel.
  6. Vyhodnocení posledního kolaprobíhá při vypsání nové otázky (nového kola).