Kurzy - herní plán

Hra Kurzy každý den publikuje nabídku sportovních a společenských událostí, kterou můžete využít k účasti na hře. Vybrané příležitosti označíte kliknutím na kurz dle níže uvedeného návodu a tím se zobrazí na pravé straně v tiketu. Pomocí tlačítka ULOŽIT na pravé straně zajistíte uložení tiketu a účasti na hře bez použití jakéhokoliv plnění (vkladu).

 

Každý den obdržíte jako uživatel 1000 Kreditů jen za pouhé přihlášení (maximálně 1x za den v jakýkoliv čas) a další můžete získat v různých soutěžích. Kredity můžete po uložení tiketu využít jako bonifikátor ke znásobení potecinální výhry. V případě použití bonifikátoru příjdete o Kredity v případě výhry i v případě prohry. Kredity nelze koupit.

 

Projděte si níže uvedená základní pravidla Tipování. Jejich porušení může být trestáno.

 

Základní pravidla a mechanismus soutěží: 

 

 1. Uložení tiketu nevyžaduje žádný vklad.
 2. Každý uživatel může uložit určitý počet tiketů za každý kalendářní den. Přesný počet se líší v závislosti na vybrané soutěži. Maximální počet je uveden vždy na tiketu.
 3. Každá událost v naší nabídce HRY má vlastní kurz, který je vypisován provozovatelem. Vybrané události jsou uvedené na tiketu. V případě označení více než jedné události se příležitosti násobí tímto kurzem vzájemně.
 4. V případě, že je tiket označený za výherní, bude potenciální výhra tiketu uložena do žebříčku turnaje, kde byl tiket uložen. 
 5. Po uložení tiketu má právo uživatel znásobit svou potenciální výhru bonifikátorem za pomocí Kreditů, avšak v rámci limitu s maximální výší, kterou mu daný turnaj umožňuje.
 6. V případě skrečování (ukončení události v průběhu či před zahájením), je uložené utkání zrušeno z tiketu a kurz vykrácen.
 7. V případě odložení zápasu nebo jeho zrušení, případně při pouhém podezření, že událost započala dříve, než ve stanovený čas, který byl určený v nabídce i z jakéhokoliv jiného podezření, bude událost odstraněna z tiketu nebo bude tiket anulován (pro případ tiketu jen s jednou událostí). To platí i pro události, která byla v momentu uložení již odehrána. Provozovatel tato utkání může bez udání důvodu kdykoliv odstranit z tiketu, ale v tomto případě vždy a všem uživatelům.
 8. Tiket a události na něm uložené, jsou vyhodnocovány každý den v dopoledních a nočních hodinách. V případě chybného vyhodnocení má uživatel právo tiket reklamovat prostřednictvím tlačítka u dané události na tiketu.
 9. V případě kladného vyhodnocení (výhry) tiketu, jsou uživateli připsány body. Body nejsou skutečné peníze, ale virtuální body, podle jejichž výše jsou uživatelé řazeni v žebříčku turnaje, ke kterému se váže tiket.
 10. Žebříček je publikován v liště mezi obrázkem turnaje a nabídkou s názvem "Žebříček". Tento žebříček je aktualizován online a rychlost změn závisí na vyhodnocení tiketů a událostí.
 11. Každý turnaj se hraje na určité časové období, které je uvedeno u každého turnaje v sekci Kurzy. Po skončení turnaje jsou všechny získané body anulovány  nepřesahují do dalších soutěží (pokud tomu nebylo uvedeno jinak).
 12. Uživatelé jsou vždy vyplaceni do 7 dnů od skončení soutěže na "HOTOVOST" viditelné v přehledu účtu po přihlášení. Z peněženky si může uživatel prostředky následně zaslat na svůj ověřený bankovní účet. Hmotné produkty jako výhra či objednané ze sekce Eshop jsou dodány do 90 dnů od ukončení a vyhodnocení soutěže / objednávky.
 13. Prvních xy uživatelů v žebříčku výher bude odměněno provozovatelem tak, jak je uvedeno v pořadí tabulky v sekci Žebříčky. 
 14. Jakékoliv utkání, které ještě nezačalo a nezačne do 24 hodin, může být bez udání důvodu odstraněno z tiketů i kurzové nabídky. 

 

Základní pojmy k nabídce v sekci Kurzy 

1    výhra domácího celku v základní hrací době
10    neprohra domácího celku v základní hrací době
0    remíza vyhrává
02    neprohra hostujícího celku v základní hrací době 
2    výhra hostujícího celku v základní hrací době 
0-1 goal    padne 0-1 gól v zápase celkem
1-2 goals    padne 1-2 gólů v zápase celkem 
+2.5     padne 3 a více gólů v zápase celkem 
-5.5g     padne v utkání celkem maximálně 5 gólů
-6.5g    padne v utkání celkem maximálně 6 gólů 
-7.5g     padne v utkání celkemmaximálně 7 gólů  
+4.5g    padne v utkání celkem 5 a více gólů 
+5.5g    padne v utkání celkem 6 a více gólů 

 

Nabídka může být doplněna i jiným počtem gólů či bodů (mimo tabulku) se stejným principem. Například -9.5g (méně než 9 gólů celkem atd.).