News
All
 • Projděte si článek se zakladatelem Tipface, který prozradí novinky a úplně nový systém pro všechny uživatele. Každý uživatel na Tipface nyní získá až 2000 Euro. Sbírejte od září odměny, zkušenosti a vylepšujte svůj profil! Projděte si novinky a informace od zakladatele Tipface.

  ... more

 • Během léta nasazujeme novou možnost ověřování účtů na Tipface, a to podle zákona o praní špinavých peněz a podpoře terorismu, který je platný pro všechny země EU. Projděte si jakým způsobem můžete svůj účet ověřit a jak znovu vybírat svou peněženku!

  ... more

 • Během léta upravujeme mnohé a jedná se o největší úpravu Tipface od vzniku (2015). Mimo vylepšení, které avizujeme v článku “Léto na Tipface”, připravujeme také radikální změnu XP a Levelů, které přinesou do hry úplně nový rozměr.

  ... more

 • Online podpora byla naší slabinou. Připravili jsme pro vás vylepšení sekce po které jste volali nejvíce. Sekce Kontakt v patičce nabízí nyní úplně nový a profesionální systém kontaktu s Tipface. Projděte si jak podpora nyní funguje v celém článku a jak postupovat v případě dotazů.

   

  ... more

 • V rámci Premium účtů, ověřování účtů, zrychlení výplat a dalších důležitých změn, plánuje Tipface radikálně změnit také hodnotu Betpointů a Kreditů! Důrazně doporučujeme přečíst celý článek. Ke změnám dojde v nejbližších dnech a budeme o aktivaci informovat.

  ... more

 • Během léta využijeme sezónních přestávek většiny hokejových a fotbalových lig k tomu, abychom znatelně rozšířili nové služby a vylepšili ty stávající. Projděte si přehled toho, co nás čeká. Inspirovali a vyslyšeli jsme řadu nápadů a podnětů na zlepšení, které jste nám psali do fóra. Děkujeme za ně a doufáme, že jejich realizaci oceníte.

  ... more

 • Na základě Premium účtů všech verzí, rozšiřuje Tipface rozpočty pro marketingové kampaně zahraničních zemí v EU. Nabízíme tak uživatelům časové omezenou možnost investic a spolupráce s Tipface včetně pracovního míst.

   

  ... more

 • Nástup Premium účtů znamená také okamžité vylepšení Renty. XP je nyní klíčovou věcí na Tipface. 2-3 aktivní renty zaráz nyní odmění ty dlouhodobě nejlepší i ty, kteří mají nejlepší aktuální formu, což pro trenéra může znamenat indikátor pro povolání do reprezentace. Dostupné již příští týden!

  Zajisti si až 1000 Euro pravidelně!

  ... more

 • Eshop na Tipface projde během létních prázdnin řadou změn. Nabídneme desítky produktů od nových obchodních partnerů jako MALL, Lenovo, Samsung, Letuška, Trivago a řada dalších. Produkty bude možné koupit za peníze z peněženky se slevou za Betpointy nebo přímo za Betpointy či Discount. Nabídneme nejlepší ceny produktů a možnost sledovat doručení zásilky online. 

  ... more

 • Oddělení Tipface Market Research, které zpracovává průzkumy pro různé společnosti včetně sázkových kanceláří, hledá další respondenty, kteří by pravidelně či nepravidelně vyplňovali online dotazníky za Betpointy či Eura. Již dva roky zpracováváme průzkumy pro různé společnosti po celé Evropě. Hledáme další respondenty!

  Už v červenci se bude možné přihlásit!

  ... more

Earn rewards
Recommend Tipface to your friends and Get Paid! Earn 1200 credits for each succesfull referral. Or share our promotional messages on Facebook.