News
All
 • Opět jsme do levého sloupce sekce HOME nasadili "ODMĚNY". Doporučte Tipface kamarádům, známým, kolegům nebo rodině a získejte nejen případné posily do týmu, ale získejte také odpovídající odměny! 10000 Kreditů a Eura k tomu za každého uživatele! Přečtete si podrobnosti o nové affiliate solupráci.

  ... more

 • Tipface investuje do vývoje v roce 2018 přibližně 17x více, než-li v roce 2017. Omlouváme se za drobná omezení, která se od konce roku 2017 přenáší do prvního čtvrtletí tohoto roku. Změny jsou však radikální a věříme, že je každý uživatel vřele uvítá. Projděte si celý článek, abyste zjistili, jaké změny a omezení můžete v následujících týdnech očekávat. 

  ... more

 • Omlouváme se uživatelům, ale vzhledem k přesunu na novou platformu, grafiku, ale i novému zákonu, jsme museli některé služby omezit. Omezení se týká Globální Diskuze, vyhodnocení posledních turnajů a peněženky u účtů registrovaných před 1.10.2017. Naopak jsme s okamžitou platností spustili podporu s novým vyškoleným personálem, který nyní řeší všechny dotazy neprodleně. 

  ... more

 • Sekci Globální Diskuze výrazně obměňujeme. Rozhodli jsme se tuto sekci nakonec upravit výrazněji, než jsme původně očekávali, proto je dočasně nepřístupná.. Přečtěte si co Globální Diskuze nově nabídne…

  ... more

 • Trezory jsou připravovaná sekce, která uživatelům za plnění úkolů odemkne nejrůznější odměny a zážitky! V minulosti jsme rozdávali různé vstupenky, vouchery nebo zážitky. Někteří uživatelé měli díky Tipface nejen vstupenky na různá sportovní utkání, ale také ubytování v luxusních hotelech. To a mnohem víc přináší Trezory!

  ... more

 • Během února nabídne Hra Králů novou sekci: BURZA. Tato sekce nabídne možnost uživatelům prodávat své karty, které získají za umístění v žebříčku Hry Králů nebo odemknou v sekci CESTY. Přečtěte si o tom, kolik můžete reálně získat a proč hrát Hru Králů i na novém serveru, který spouštéme již tento týden!

  ... more

 • Betcoiny jsou nová měna určená pro aktivaci premium služeb, bonusů, ale také k úhradě vstupního poplatku do různých turnajů. Proč jsme tuto měnu zavedli a jak zrychlí nebo vylepší současný Tipface? Jak je možné měnu získat a jak moc je důležitá? To vše si můžete přečíst v celém článku.

  ... more

 • Tipface přeje všem uživatelům hodně štěstí, zdraví, úspěchů a radosti na Tipface, ale především v soukromém životě. Děkujeme většině uživatelů za podporu při vývoji největšího projektu se zaměřením na sázky. Rok 2018 již ve svém počátku nabídne řadu vylepšení a možností. Rok 2018 bude rokem, kterým se Tipface výrazně přiblíží na úroveň mezinárodních sázkových kanceláří. Přečtěte si více v celém článku.

  ... more

 • Oblíbenou Hru Králů výrazně vylepšujeme a v příštích dnech můžete očekávat několik modifikací a změn. Projděte si tento článek, abyste získali přehled o změnách. Můžete se také na vylepšení této hry opět podílet tím, že do komentářů pod článkem přidáte své nápady na jiná vylepšení.

  ... more

 • Do konce roku zbývají zhruba tři týdny. Poslední dva měsíce představujeme v každém týdnu řadu vylepšení. Poslední týdny budou klíčové. V tuto chvíli může docházet k určitým omzenením některých sekcí, proto apelujeme na uživatele, aby si prošli celý tento článek. Děkujeme.

  ... more

Earn rewards
Recommend Tipface to your friends and Get Paid! Earn 10000 credits for each succesfull referral. Or share our promotional messages on Facebook.