News
All
 • Od druhé poloviny října se TIPFACE zaměřuje na dokončení a vylepšování již stávajících služeb. Každý týden představujeme nová vylepšení po kterých jste jako naši uživatelé volali. Tento týden přidáváme přehled účtu, efektivnější reklamace tiketů, opětovné zařazení vylepšených soutěží a řadu drobných inovací o které jste si napsali. Projděte si novinky pro tento týden v celém článku.

  ... more

 • Dnešním dnem vypisujeme do kurzové nabídky sekci Fantasy, kde můžete tipovat umístění svých spoluhráčů či soupeřů v jednotlivých turnajích. Momentálně je možné uložit sázky na umístění pro první vyřazovací turnaj XP1! Turnaj byl již rozlosován a můžete si prohlédnout celého pavouka turnaje. Vzhledem k porušení pravidel hry některých uživatelů, byli někteří uživatelé z turnaje vyloučeni a doplněni náhradníky. 

  ... more

 • Ve čtvrtek 16.listopadu po 20.hodině startuje možnost přihlášení do prvního vyřazovacího turnaje XP1. Přihlásit se může jen 128 uživatelů do tohoto turnaje. Každý postup znamená XP body a vítěz získá 40.000 XP! Přečtěte si více informací v celém článku! Turnaj začíná již 72 hodin zaplnění kapacity! 

  ... more

 • Za pár dní startuje vůbec první turnaj formou pavouků. Klasické XP turnaje, které jsou krátkodobé a hraje se v nich o velkou porci XP (XP odemyká hodnosti a tím i odměny), budou nyní spuštěny formou vyřazovacích kol. Každý postup do dalšího kola znamená předem stanovenou výhru. Přečtěte si v celém článku kompletní informace o novém druhu turnajů bez hazardu a přesto o skutečné výhry! Jedině na Tipface!

  ... more

 • Dokončujeme další značné vylepšení a zvýšení efektivity v podobě PŘEHLEDU ÚČTU. Získejte hned po přihlášení kompletní přehled o tom, zda byla vypsána nějaká soutěž, kdy startuje další kolo Korunky, aktuální pozice vybraných turnajů atd. Přečtěte si článek a napište nám do komentáře další data, která byste v přehledu uvítali.

  ... more

 • Postřehy a rady jak hrát efektivně Hru Králů? Jak rychle vyzvednout odměny a pár úvah, zda se vyplatí investovat do koupi karet nebo bonusů? Projděte si pro a proti nebo nasbírejte informace o tom, jak hrají ostatní! 

  ... more

 • Dnes jsme nasadili na Tipface nové prvky vylepšení stávajících služeb a doufáme, že je uvítáte. Přečtěte si, co se dnes změnilo, a co se změní v následujících dnech. Do konce roku se Tipface zaměřuje na dokončení vylepšení všech stávajících služeb a odstranění nedostatků testovacích verzí. Děkujeme za zaslané podněty ke zlepšení a přejeme hodně zábavy s Tipface.

  Jako malý dárek jsme dnes připsali všem 3000 Kreditů!

  ... more

 • Tento týden odstartoval první server největší hry na Tipface. Server 1 je určen pouze pro české a slovenské hráče. Každý hráč získá během hry odměnu a vítěz rovnou 500.000 XP + další odměny. Projděte si kompletní informace k tomuto serveru, vyzvedněte si všechny bonusy a kvalifikujte se na všechny největší turnaje!

  ... more

 • Jak jsme slibovali, soustředili jsme se nyní na zvýšení efektivity Tipface. Do konce roku uděláme vše proto, abychom uspokojili i ty nejnáročnější klienty a odstranili ty největší nedostatky. Mezi velké změny patří také zrušení Betpointů, a otravné převádění na Kredity. Brzy budete jako uživatel získávat každý den 1000 Kreditů. Nepřehlédněte všechny informace a projděte si prosím celý článek. 

   

  ... more

 • Nasazujeme nové služby a dokončili jsme vývojové plány služeb. Jaký to má dopad na chod projektu, a proč Tipface dále vyvíjel své služby i přes značnou zátěž a vytížení? Jaké jsou další kroky a možnosti? Přečtěte si vyjádření vedení společnosti a zjistěte jak Tipface vlastně funguje.

  ... more

Earn rewards
Recommend Tipface to your friends and Get Paid! Earn 1200 credits for each succesfull referral. Or share our promotional messages on Facebook.