News
All
 • Časově limitovaná nabídka Sure Betů na Tipface. Vydělávejte peníze na jistých sázkách a chybně vypsaných kurzech sázkových kanceláří. Bez rizika a jisté zhodnocení vašeho zůstatku v peněžence! Exkluzivní nabídka jedině na Tipface!

  ... more

 • Sbírej body každý den! Tipuj výsledky, handicapy, uzavírej tikety a získej tu největší prestiž na Tipface i zajímavé zvýhodnění svého účtu. Staň se králem týdne, měsíce nebo králem všech králů v ročním žebříčku, a získej vysoké odměny a pozvánky do největších turnajů na TIPFACE.

  ... more

 • Již v říjnu nás čekají první vyřazovací turnaje formou pavouku. Jak celý turnaj bude fungovat, kdy se na něj můžeme těšit a o jaké půjde výhry nebo pro koho je turnaj určen? Tyto informace si můžete přečíst v celém článku. Již brzy nebudete muset trnout do posledního kola, zda neposkočíte v žebříčku o několik míst. Postup do dalšího kola vám už zaručuje jistou výhru i v případě, že už žádný další tiket nevýjde!

   

  ... more

 • Úderem čtvrteční půlnoci z 31.8. na 1.9., spouští Tipface novou Rentu o pořádné výhry! Počítání XP do Renty prošlo zásadní změnou, proto doporučujeme všem uživatelům, aby si tyto změny pečlivě prošli. Rentu nyní rozhodují tikety! Finanční výhru obdrží až 300 uživatelů! 

  ... more

 • Nemáš každý den čas využívat TIPFACE naplno, ale nechceš přijít o žádnou výhodu? Aktivuj si placené bonusy! Za pár centů získej větší komfort a možnosti. Automatická Korunka, zrychlená Ruleta, Multi účty nebo XP bonusy. Projděte si všechny bonusy v celém článku. hodně zábavy přeje Tipface!

  ... more

 • Největší hra na Tipface, která přinese účtům opravdovou prestiž, bonusy pro rychlejší získávání levelů a odměn se blíží! Získavejte bonusy, respekt, medaile a různé benefiity pro celý herní účet. Live sázky, kombi tikety, extra tikety, tipovačky a řada překážek či výzev už od září na Tipface!

  ... more

 • Prodloužili jsme termíny, upravili a upravujeme limity aktivních turnajů. Přidali jsme nové turnaje o XP a rozšíříme žebříčky. Projděte si důvody těchto úprav a přečtěte si jaké turnaje vás čekají v příštích dnech a měsících. Zvýšíme počet uživatelů do žebříčků o několik set pozic a několik tisíc Euro!

  ... more

 • Blížíme se k přesunu na novou úroveň Tipface. Již v pátek nasazujeme nové Levely a ověřování účtů. Nemusíte se ohlížet na nikoho jiného. Záleží jen na Vás samotném, jak rychle XP posbíráte a jak rychle si vyzvedenete odměny. Získávejte pravidelně desítky tisíc Kreditů, Betpointů, Discountů a dalších bonusů. Vyzvedněte si tisíce Euro! Staňte se nejlepšími sázkaři na Tipface!

  ... more

 • Tipface každým dnem zvyšuje svou hodnotu projektu a po letních úpravách se bude rovnat největším herním serverům. Mimo nové služby a zbrusu nové herní pojetí, propojíme celé herní světy. Tipface nabídne možnost vyhrávat a vydělávat jako nikdy předtím!

  ... more

 • Projděte si článek se zakladatelem Tipface, který prozradí novinky a úplně nový systém pro všechny uživatele. Každý uživatel na Tipface nyní získá až 2000 Euro. Sbírejte od září odměny, zkušenosti a vylepšujte svůj profil! Projděte si novinky a informace od zakladatele Tipface.

  ... more

Earn rewards
Recommend Tipface to your friends and Get Paid! Earn 1200 credits for each succesfull referral. Or share our promotional messages on Facebook.